Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

DC++ Udostępnianie Plików

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Stargate Atlantis i Heroes

Stargate Atlantis i Heroes

First Rank

• Na emeryturze
  • 8 postów

Napisano 21 04 2007 - 12:26

Mam pytanie czy jak nie mam zewnętrzego ip(mam wewnętrzne) to czy moge udostępniać pliki ? innym Proszę o szybką odpowiedż....

Dołączona grafika

#2 sokol22

sokol22

Second Rank

• Użytkownicy
  • 99 postów

Napisano 21 04 2007 - 21:36

Jak bys przejzal te forum dokladniej to bys wiedzial. I mozesz udostepniac innym ale tylko w trybie pasywnym i tylko uzytkownicy aktywni beda mogli sciagac.

#3 Virginiouse

Virginiouse

First Rank

• Użytkownicy
  • 42 postów

Napisano 05 06 2007 - 06:44

Witam

chciałbym sie dowiedziec czy istnieje jakis haczyk przy udostepnianiu drzew folderów w dc++, tzn teraz jezeli chce udostepnic drzewko folderow z mp3, to wyskakuje mi komunikat ze musze wykasowac podfoldery?? moge udostepnic drzewko podfolderow do 1rwszego maxymalnie chyba do drugiego poziomu, czy jst sposob abym mogl udostepnic za jednym zamachem cale drzewko podfolderow do np. 5 poziomu?

Udostepnianie kazdego najnizszego podfolderu jest troche zmudne :/

Pozdrawiam.

struktura podfolderow u mnie to np.

muzyka/gatunek/wykonawca/płyta/dodatki do płyty

5 poziomów.

#4 korczi

korczi

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 465 postów

Napisano 05 06 2007 - 10:22

przecież nie ma żadnego problemu z udostępnianiem podfolderów. Zawsze udostępniają się wszystkie foldery z macierzystego folderu. Czasami może trzeba troche poczekać aż minie hashowanie.
Dołączona grafika

#5 kulmegil

kulmegil

First Rank

• Użytkownicy
  • 40 postów

Napisano 05 06 2007 - 20:12

Jakiego klienta używasz? DC++ radzi sobie podobnie jak Windows z folderami, których całkowita długość ścieżki (path) nie przekracza 260 znaków, głębokość nie ma znaczenia raczej.

PS Z tego co wiem to w DC++ może udostępnić nawet ścieżki głębsze niż 260 znaków (nawet nie wiem jak takie utworzyć) jeśli skorzystasz ze ścieżki UNC ("\\?\c:\share\" zamiast "C:\share" - trzeba zmienić ręcznie w pliku konfig.)... nie testowałem jednak.

#6 Virginiouse

Virginiouse

First Rank

• Użytkownicy
  • 42 postów

Napisano 08 06 2007 - 10:33

Witam

Dzieki za podpowiedzi wlasnie teraz usiadlem do tego - i wlasnie jedno drzewko folderow poszlo gdy poucinalem dlugie nazwy folderow (być może bylo to winą jakis niedozwolonych znakow w tych nazwach podfolderow)

Mam klienta DC++ 0.698 (+ polska nakladka)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych