Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Który klient P2M jest najlepszy?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: który klient p2m jest najlepszy? (151 użytkowników oddało głos)

Najlepszy jest...

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 boas43

boas43

First Rank

• Na emeryturze
  • 28 postów

Napisano 31 10 2006 - 21:16

Witam
Jestem nowy na tym forum i proszę mi wytłumaczyć różnice pomiędzy programami:p2m,durie,fastdow.
O p2m już trochę wiem ale o pozostałych nic :)(
Z mojej strony poszukuje maksymalnie bezpiecznego dla mnie programu do sciągania różnych plików chronionych prawem autorskim :))

#2 Termo

Termo

First Rank

• Użytkownicy
  • 49 postów

Napisano 02 11 2006 - 02:15

Jakiś czas temu korzystałem z P2M i OP2M do przesyłania rodzinnych video i mogę je polecić. Fajne, proste w obsłudze programy.

#3 pbpl

pbpl

First Rank

• Na emeryturze
  • 11 postów

Napisano 25 04 2007 - 12:36

właśnie zaczynam moją przygodę z p2m ;) którego klienta polecacie?? odpowiedź uzasadnijcie i podajcie wady i zalety... :)

#4 cebit

cebit

Second Rank

• Użytkownicy
  • 91 postów

Napisano 26 04 2007 - 22:14

P2M i OP2M - juz sie przyzwyczailem i uzywam, brakuje tylko wznawiania sciagania jak w MoorHunt.
;)

#5 `Gr4nd

`Gr4nd

First Rank

• Na emeryturze
  • 42 postów

Napisano 27 04 2007 - 04:59

OpenP2M tylko i wyłącznie ... autor coś wspominał o zamknięciu projektu bo jakaś banda dzieciaków ddosowała strone, przez co w połowie miesiąca już strona nie chodziła z braku transferu, dlatego openp2m może już zniknąć ;)

#6 Timmy2000

Timmy2000

First Rank

• Użytkownicy
  • 58 postów

Napisano 27 04 2007 - 11:22

Najlepszy jest zdecydowanie Moorhunt. Zarówno najlepszy dla ściągających a dla uploadujących jeszcze bardziej. System kolejki pobierania zarówno uploadu jak i downloadu. W openp2m niby jest cos takiego co pseudopodobnie imituje tą funkcję ;) tylko przy pobieraniu ale w wersji MH jest to zrobione, inaczej, lepiej oczywiście zarówno dla uploadu i dwonloadu i lepiej zdaje egzamin. A co do uploadowania to raz ustawilem sobie dlugą kolejke i przez dwa dni nie musiałem się w nic bawić, nie zaglądać nawet do programu. Po ponownych uruchomieniach kompa MH sam wznawia wrzucanie i wraca tam gdzie skończył, sam przechodzi do kolejnych zadań. Oczywiście to samo można zrobić w przypadku ściągania. Do tego system hashcode, nie trzeba jak głupi kodować dziesiątek haseł jak to sie dzieje w przypadku openp2m i P2M, zakodowanie skrzynek do postaci hasha mh zajmuje 1 sekunde niezależnie czy kodujemy 1 czy 100 kont dla tego upka Sprawdzacz segmentów który sam sprawdzi czy na wszystkich kontach naszego uploadu nie brakuje segmentów. Jest opcja uzupełniania mirrorów, jeśli chociaż jeden mirror z którego da się przeprowadzić forward zawiera wszystkie segmenty program sam roześle brakujące segmenty na resztą mirrorów.

Jeszcze inne plusy MH oczywiście wbudowane zakładacze kont, upload szybszą i bardziej niezawodną metodą http odrazu na wszystkie konta bez koniecznosci forwardu jak to trzebaby robić w przypadku P2M, integralność z nie działjącym już starym durie. Dzieki temu niedziałające upki w tym programie można rozesłać na inne konta niż padnięta walla które moorhunt obsługuje i nie trzeba do tego znać hasła i loginu tej skrzynki z upkiem durie więc może to zrobić każdy. A pod względem skrzynek obsługiwanych przez program Moorhunt w niczym nie ustepuje openP2M i ma lepszą sytuacje niż P2M. A sam sytem hashcode, hmm co się dzieje gdy np w P2M czy OpenP2M na ściąganym przez nas koncie jakiegoś segmentu brakuje lub się źle ściągnał ? Trzeba logować się na inne konto, tam jeszcze raz listować segmenty i włączać ściąganie gdy tego czego nam brakuje. Dzieki systemowi hashcode w MH program sam automatycznie może przeskoczyć pomiędzy wszystkimi skrzynkami danego uploadu w przypadku napotkania jakiegoś błędu i w przeciwieństwie P2M i OpenP2M tutaj nie jesteśmy do niczego potrzebni.

A co do fastdow to wielka krecha za tylko jedną rzecz która odrazu dyskfalifikuje, program jest płatny mimo że heh na oficjalnej stronie autor pisze że program jest darmowy. Może i da się za darmo ściągnąć program ale później po paru jego uruchomieniach trzeba zacząć płacić. No i jest jeszcze dużo mniejsza ilość for wrzucających w fastdow i uploadów dostępnych na ten program w porównaniu z tym co jest na P2M, OpenP2M i Moorhunt.

Edek i duie to już archaizmy ;) A illusion downloader jakoś niezauważyłem by gdziekolwiek w Polsce się przyjał i nikt nie koduje jakoś w nim kont. I pierwszy raz słyszę o czymś takim jak Hesap :)

#7 Tordek

Tordek

First Rank

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 27 04 2007 - 17:53

Moim zdaniem najlepszym programem jest MoorHunt wszystko idzie w tym programie w dobrym kierunku, później bym umieścił OpenP2M zbyt dużo go nie używam ale wole to niż P2M z tym długim listowaniem.Jeszcze odniosę się do Fastdow tak niby reklamowali jakie to cudowne dobre bezpłatne a tu na samym początku okazuje sie że nie takie bezpłatne ten cyrk z kredytami śmiechu warte, nie widać różnicy więc po co przepłacać.

#8 pbpl

pbpl

First Rank

• Na emeryturze
  • 11 postów

Napisano 28 04 2007 - 10:18

@Timmy2000 ale się rozpisałeś! w moorhuncie zacząłem ściągać ale wydaje mi się że to program nie dlamnie :( mam radiówkę, czyli dośc często sygnał odbierania spada, przez co pobierając pliki w MH transfer zatrzymuje się, lecz potem wznawia. najlepsze jest to że przy spadkach sygnału MH ciągle zapisuje plik na dysku - przy zapisie okazuje się że albo plik jest uszkodzony np. w filmie wystepują artefakty(nie otwierałem podczas ściągania) albo nie da się ich otworzyć. to jest minus moorhunta. w przypadku fastdow problemu nie ma - program zapisuje tylko podzielone części plików i potem sam mogę automatycznie scalić. tak samo jest w przypadku P2Mail. w MH program automatycznie scala pliki pobraniu chociażby 1KB i występują błędy. co do openp2m nie mam zdania bo stronka nie działa :( chętnie zobaczyłbym ten pro w akcji.

ps. tego Hesap'a znalazłem bodajże na tureckim forum :P
wg. mnie najlepszy jest p2m bo za fastdow trzeba płacić :P

#9 pimp_coma

pimp_coma

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 28 04 2007 - 12:12

Zagłosowałem na MoorHunt. A co myślicie o Pando ?

#10 Timmy2000

Timmy2000

First Rank

• Użytkownicy
  • 58 postów

Napisano 28 04 2007 - 16:25

Ja wogle byłbym daleki od określania pando jako program typu P2M :P

I @pbpl mylisz się moorhunt dokleja do pobieranego pliku tylko całe segmenty dopiero po pobraniu całej objętości segmentu do końca, nie scala odrazu każdeggo najmniejszego kawałeczka jak to napisałeś.

Nie wiem jak to jest na radiówce czy to ma jakikolwiek związek, ja na swoim normalnym łączu już od paru miechów nie zauważyłem tego typu błędu nie licząc sytuacji kiedy przypadkowo otwieralem czy przegladalem sciagany plik.

#11 pbpl

pbpl

First Rank

• Na emeryturze
  • 11 postów

Napisano 28 04 2007 - 19:03

Dołączona grafikaDołączona grafika
tommy, mam najnowszego moorhunta i np. jak pobieram klim nelly furtado (36mb, 6 segmentów) po pobraniu całości ani chociażby części (jak na przykładzie) nie widać-nie ma nigdzie plików do scalenia. o to mi chodziło i mam z tym problemy. nie wiem może jest to związane z moim kompem :P

co do hesap'a nie wiem dokładnie ale może coś z nim związane było tu http://forumarsiv.gen.tr ale dokładnie nie pamiętam :( w każdym razie link do hesap'a znajdował się pod illusion downloader. nie zdziwcie się jak tego nieznajdziecie albo nie zrozumiecie tureckiego. :P

ps. wiecie co się dzieje z openp2m??

#12 tupatek

tupatek

First Rank

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 30 04 2007 - 07:54

Dołączona grafikaDołączona grafika
tommy, mam najnowszego moorhunta i np. jak pobieram klim nelly furtado (36mb, 6 segmentów) po pobraniu całości ani chociażby części (jak na przykładzie) nie widać-nie ma nigdzie plików do scalenia. o to mi chodziło i mam z tym problemy. nie wiem może jest to związane z moim kompem :P

I nie będzie segmentów do scalenia, bo program sam automatycznie scala je w jedną całość (na takiej zasadzie jak omówił to @Timmy). Zgodzisz się że to wygodniejsze. Co do radiówki to również ją mam i od począdku życia programu zepsuło mi ze 3 ściągane pliki na jakieś 200-300, co obecnie przy braku limitów nie stwarza problemow

Dołączona grafika

#13 pbpl

pbpl

First Rank

• Na emeryturze
  • 11 postów

Napisano 30 04 2007 - 20:41

I nie będzie segmentów do scalenia, bo program sam automatycznie scala je w jedną całość (na takiej zasadzie jak omówił to @Timmy). Zgodzisz się że to wygodniejsze. Co do radiówki to również ją mam i od począdku życia programu zepsuło mi ze 3 ściągane pliki na jakieś 200-300, co obecnie przy braku limitów nie stwarza problemow

tupatek, tommy2000 właśnie pisał że MH NIE dokleja plików, tylko tworzy osobne. cytat:

"I @pbpl mylisz się moorhunt dokleja do pobieranego pliku tylko całe segmenty dopiero po pobraniu całej objętości segmentu do końca, nie scala odrazu każdeggo najmniejszego kawałeczka jak to napisałeś."

zgodziłbym się że to wygodniejsze gdzybym miał np. neostradę. :( w trakcie pobierania program często dostaje zadyszki jak spada jakość sygnału, przez co gdy "wraca" do normalnego transferu plik jest już w części uszkodzony :P ale jako program w sumie jest ok. stawiam na niezawodność :P
pozdrawiam

#14 zadra17

zadra17

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 03 05 2007 - 22:38

Co to nikt nie słyszał o ekAzek Download?, dla mnie wszystkie które działają na porcie 80 są dobre, bo na pop3 admin mi przycina transfer.

#15 Phoen

Phoen

First Rank

• Na emeryturze
  • 1 postów

Napisano 04 05 2007 - 14:08

Moor, nie ma zabawy z kontami jak pod p2m czy op2m , wznawiane połączenie.
Wpisujesz hashcode, hasło i ściąga się :huh:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych