Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Który klient P2M jest najlepszy?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: który klient p2m jest najlepszy? (151 użytkowników oddało głos)

Najlepszy jest...

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#16 Timmy2000

Timmy2000

First Rank

• Użytkownicy
  • 58 postów

Napisano 05 05 2007 - 18:03

Co to nikt nie słyszał o ekAzek Download?, dla mnie wszystkie które działają na porcie 80 są dobre, bo na pop3 admin mi przycina transfer.

Słyszeć mogli jedynie ludzie z andosu bo programu można uzywać tylko na tym forum, i to jest akurat jego duży plus.

#17 briggea

briggea

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 22 07 2007 - 08:03

Właściwie, to ja też dopiero stawiam pierwsze kroki w p2m. Ale zaznaczyłam MoorHunt`a , bo nie miałam żadnego problemu z konfiguracją i ustawieniami tego programu. Poczytałam wskazówki z FAQ na jednym z for i wszystko chodzi bez zarzutu. :)

#18 kAzek29

kAzek29

First Rank

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 28 07 2007 - 15:06

MoorHunt wszystkim znany więc nie będe pisał na jego temat i oczywiście ekAzek :) mało znany ale praktycznie nie zawodny (pod warunkiem, że skrzynka i upload działa) dobre wznawianie połączenia, pobiera segmenty od razu do pliku wynikowego (żadnego scalania segmentów), łatwy w konfiguracji działa na porcie 80 (HTTP)

#19 Owiecz

Owiecz

First Rank

• Na emeryturze
  • 10 postów

Napisano 06 08 2007 - 10:11

Zdecydowanie MoorHunt. Tylko jego używam ;>.

#20 benq17

benq17

First Rank

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 09 08 2007 - 20:20

Zdecydowanie peer2mail :( stary i nie zawodny :huh:

#21 Gość_kronopio_*

Gość_kronopio_*
  • Goście

Napisano 15 09 2007 - 18:20

zdecydowanie najlepszyjest MoorHunt :)
zalety?oto one:
-przede wszystkim prostota ściągania i uploadu, to chyba największa zaleta
wady?
- osobiście - nie stwierdziłem

używałem jeszcze op2m i p2m ale są wg. mnie straszne. "Przeraża" mnie koniecznośc logowania się na skrzynkach pocztowych, ponieważ zabiera to stosunkowo dużo czasu, a w Moorhuncie-sama prostota :) żadnego logowania :( włączam i leci :)

mój typ to bez dwóch zdań: MOORHUNT!!
pozdro

#22 dondx

dondx

First Rank

• Na emeryturze
  • 2 postów

Napisano 21 09 2007 - 13:53

zdecydowanie op2m, jest przenosny, zabiera malo zasobow (nie to co moorhunt, ktory zwisa regularnie i zajmuje 100-250mb ramu), do tego latwosc obslugi, minus to podlaczanie skrzynek, ale przeciez to sie kiedys zmieni. widzialem ze wielu ma problem i mysli ze op2m niezyje http://openp2m.sourc...glish/index.php
jedyny plus moorhunta to duzo zasobow na forach internetowych, jednak op2m o niebo lepsze

#23 Timmy2000

Timmy2000

First Rank

• Użytkownicy
  • 58 postów

Napisano 30 09 2007 - 12:43

...zabiera malo zasobow (nie to co moorhunt, ktory zwisa regularnie i zajmuje 100-250mb ramu)...

ciekawe bo mi Moor maxymalnie zabiera 60-70 mb ale przeważnie jest tego mnieji i z tego co wiem to inny również mają podobnie

#24 przemeks

przemeks

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 02 10 2007 - 08:02

ja bylem za moorhuntem, ale ostanio mnie przeraza wieloma rzeczami, glosuje na OP2M :ph34r: ;) :)

Peer2Mail OpenP2M MoorHunt >>> www.uploadteam.net <<<

Nowy Konkurs na UploadTeam. Wiecej Info W dziale Ogłoszenia na Forum UploadTeam.net :)

#25 johnislaw

johnislaw

First Rank

• Użytkownicy
  • 29 postów

Napisano 03 10 2007 - 11:29

Mnie też przeraża ale swoją prostotą..wciskamy jeden przycisk i już. A w innych programach tyle kombinowania że odechciewa się z nich korzystać.
Jestem Hermes, zostałem oswojony poprzez pożarcie własnych skrzydeł.

#26 topik1

topik1

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 22 10 2007 - 19:53

plikami p2m zajmuję sie od niedawna ale MH to jeden z najlepszych programów do ściągania tego rodzaju plików. Na pewno jest najlepszy dla początkujących jest po prostu łatwy. :D Polecam dla wszyskich- a no i jest to polski produkt. Powinie zostać okrzyknięty produktem roku i znaczkiem towarowym "dobre bo polskie"

#27 Patryk1992

Patryk1992

First Rank

• Użytkownicy
  • 75 postów

Napisano 22 01 2008 - 16:48

moim zdaniem moorhunt

plusy :

- jest to program w pełni po polsku

- bardzo łatwy w obsłudze nie trzeba czytać nawet instrukcji wszystko intuicyjne

- opcja wstrzymywania ściąganych plików

- i dużo innych mniejszych plusików :) :)

minusy :

- chyba niema :) :)
prosesor : intel core 2 duo E6750 2.66 GHz
karta graficzna : Gigabyte 8800 GTS 320 MB
pamieci ram : Kingston HyperX DDR2 2x 1GB 1066MHz
płyta główna : P35-DS3P
zasilacz : 500W

#28 andriu-m

andriu-m

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 29 01 2008 - 17:11

moorhunt
- generuje duze przeciazenie skrzynek
- czasami uszkadza party rar podczas sciagania
- bez przyczyny potrafi wywalic jakis blad
- brak mozliwosc recznego scalania pliku (bardzo przydatne w p2m)
- beznadziejny interfejs opcji, zeby poprawnie proxy ustawic trzeba w opcjach internetowych to zrobic
- slownik hasel nieaktualizowany wogole (dla kreatora)
- log programu pokazuje sie w bardzo dziwny sposob

w sumie bardzo dobry program dla dzieciakow

moorhunt dziala na podobnej zasadzie co inne programy

- loguje sie na skrzynke
- szuka segmentow (w p2m/op2m/mr, listuje, nie szuka)
- zaczyna pobierac segmenty i scalac w locie plik wynikowy (w p2m/op2m/mr scalanie w locie nie jest mozliwe i bardzo dobrze ze nie)

no i najwazniejsze 90% upow wyslanych przez mh na gmaila padla, upy wyslane przez p2m na poczatku czyli w latach 2004/2005 dzialaja do tej pory

a inni pisza nadal ze moorhunt jest swietny bo jak moze nie byc ? jak to automat wklejasz hashcode i cieszysz gebe sciagnietym plikiem

sciagajac przez p2m/op2m/mr trzeba czasami ruszyc glowa, ale dzieciaki nadal pisza na forach "upnijcie to na mh"; jak sie "scionga" tym peer2mail; itd
Regulamin forum - punkt 13

#29 Timmy2000

Timmy2000

First Rank

• Użytkownicy
  • 58 postów

Napisano 30 01 2008 - 00:09

heh ale powstrzymać to się nie mogę rzucasz argumenty o słowniku haseł do kreatora hehe a powiedz mi gdzie to twoje P2M/OpenP2M ma kreator kont ? Więc co tutaj porównywać ? I ciekawe skąd biorą teraz konta wszyscy uploaderzy wrzucający za pomocą P2M i OpenP2m ?

Wyrzucasz jedyny poważny błąd w interfejsie opcji. W MH on przynajmniej jest, jest dużo opcji umożliwiających skonfigurowanie i uzytkowanie programu w łatwiejszych i wygodniejszy dla sposób. W p2M i OpenP2M nie ma tego wogle.

BTW:

wole cieszyć gębe niż zgrzytać zebami :P

#30 DeSiDeRo

DeSiDeRo

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 01 02 2008 - 12:01

No szkoda, że programiści moora wylali się na inne fora.....I robią skrzynki tyko dla jednego ;/

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych