Skocz do zawartości

tablety.pl
- - - - -

Soulseek PL

• Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

#16 Kingu

Kingu

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 03 05 2005 - 15:15

Chętnie bym użył polskiej nakładki wyglądającej graficznie jak oryginał. Te kolorki i uśmieszki nie w moim guście. Może kiedyś się doczekam, także skórek jak w winampie.

#17 gosard

gosard

First Rank

• Na emeryturze
  • 2 postów

Napisano 21 11 2005 - 09:29

Witam
Jestem nowym userem i mam zapewne śmieszne pytania.
1. Jak zatrzymać, w wersji spolszczonej soulseeka, wyszukiwanie? Czy można zrobić to nie zamykając zakladki? W wersji PL nie mam opcji "zakończ wyszukiwanie". Zresztą jak ją się zamknie to przy nastepnym połączeniu sama się otwiera i znowu pokazuje wyniki :-(
2. Czy są narzędzia (w wersji PL) do usuwania historii wyszukiwania i historii pobieranych plików?
Z góry dzięki!

#18 Gość_Foxconn_*

Gość_Foxconn_*
  • Goście

Napisano 21 11 2005 - 18:25

Jak zatrzymać, w wersji spolszczonej soulseeka, wyszukiwanie? Czy można zrobić to nie zamykając zakladki? W wersji PL nie mam opcji "zakończ wyszukiwanie".

Za przyciskiem "Szukaj", przed przyciskiem "Dodaj do życzeń", dokładnie po środku między nimi, jest przycisk "Zatrzymaj" :unsure: .

Zresztą jak ją się zamknie to przy nastepnym połączeniu sama się otwiera i znowu pokazuje wyniki :-(

Hmmm... , z tego co wiem, to po każdym połączeniu Soula z serwerem, dostępne są dwie zakładki: Web i Transfery (ew. zakładka Pokoju przy ustawieniu "Wchodź na kanał automatycznie"). To, o czym piszesz występuje przy przełączaniu pomiędzy zakładkami.

Czy są narzędzia (w wersji PL) do usuwania historii wyszukiwania ... ?

Nie ma. W wersji EN, też nie ma tej możliwości. Dane historii wyszukiwania przechowywane są w pliku search.cfg w folderze programu. Możesz usunąć ten plik. Soul utworzy nowy - pusty.

#19 gosard

gosard

First Rank

• Na emeryturze
  • 2 postów

Napisano 21 11 2005 - 22:45

Wielkie dzięki!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych