Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

kiepski download przy uplaodzie na neo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 epicki

epicki

First Rank

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 08 06 2007 - 08:21

na dc mocno mi spada download kiedy inni zasysaja ode mnie. o ile sie nie myle to przeciez sciaganie i wysylanie nie ma nic wspolnego ze soba jezeli chodzi o lacze. co moze byc temu winne? konfiguracja polaczenia?

#2 korczi

korczi

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 465 postów

Napisano 13 06 2007 - 22:01

zawsze tak było że jeśli dużo wysyłasz to tym samym przycinasz sobie download. Możesz spróbować jakiegoś programu który limituje wysyłanie.
Dołączona grafika

#3 homer.

homer.

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 113 postów

Napisano 15 06 2007 - 13:01

lub spróbować tego programu
http://www.pobieraln...cfos-speed.html
kiedyś go miałem i fajnie dzielił upload download, nic nie blokowało

http://mp3szukaj.inf...ław rakocz.html

:>

#4 Mecc

Mecc

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 30 07 2007 - 19:46

Ja też mam taki problem. Wcześniej bylem passive i było oki, chociaż byłem w sieci osiedlowej. Teram mam chello light, mam też router ale przekierowałem port na dc++ i jestem normalnie active. Problem w tym że bardzo szybko spada mi download, a do tego jak ktoś uplouduje to jest masakra. Może lepiej będzie mi korzystac ze zmodyfikowanej wersji?? jeżeli tak to jakiej?? A może jest jakiś programik do kontrolowania tego?? ściągnalem to co polecał poprzednik ale nic nie dało. Nadal lipa. Proszę o pomoc i jakieś info na ten temat.

#5 epicki

epicki

First Rank

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 29 09 2007 - 10:29

jak zarzucisz limiter w dc to wszystkio jest ok, wystarczy, ze zmniejszysz upload o kilka kilo mniej niz maks i nic nie tnie downloadu. problem jest tylko taki ze np z klientem strongdc wywalaja mnie z wiekszosci hubow.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych