Skocz do zawartości


tablety.pl

Callbox
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 16 06 2007 - 03:35

Dołączona grafika

Callbox

Licencja: Freeware
System: Windows 2000/XP


Nowy, unikalny na rynku komunikator VoIP, umożliwiający połączenia do sieci telefonicznych. Do jego podstawowych zalet należą: prosta obsługa, wysoka jakość i niska cena połączeń, możliwość dzwonienia bez korzystania z kart kredytowych, a także brak jakichkolwiek formalności związanych z korzystaniem z aplikacji. Nie trzeba się logować, podawać maila, zakładać konta - aplikację pobraną z internetu instaluje się za pomocą dwóch kliknięć myszki i jest ona gotowa do pracy.

Jest prostym rozwiązaniem pozwalającym na przesyłanie głosu przez Internet. Aby korzystać z tanich połączeń Callbox, wystarczy pobrać i zainstalować program, a także kupić kartę telepin o dowolnym nominale. Program jest bardzo prosty w obsłudze - po wybraniu numeru, należy wpisać kod pin z karty i rozmawiać za grosze. Pieniądze nie są trzymane na żadnym koncie lecz są przypisane do kodu z karty telepin.

Jest to pewny i bezpieczny sposób wydawania pieniędzy w Internecie - bez podawania numeru karty kredytowej, bez uciążliwej procedury robienia przelewów, dający pełną kontrolę nad kosztami, a co ważniejsze, dający możliwość nawiązania połączenia z każdego komputera podłączonego do sieci. Dołączona grafika

Dołączona grafika


.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych