Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Szukam: romantyczna restauracja + oswiadczyny dziewczynie ;)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ZibiX

ZibiX

First Rank

• Użytkownicy
  • 60 postów

Napisano 06 07 2007 - 20:08

Witam.

Szukam romantycznej, fajnej, unikalnej restauracji znajdujacej sie w Poznaniu. Chce oswiadczyc sie dziewczynie po 6 latach bycia razem ;)

Prosze o propozycje co mozna wybrac i gdzie?

Na innym forum polecono mi restauracje "Pod zlota jablonia". Gdzies wyczytalem ze dobra jest restauracja w hotelu Sheraton...

Pozdrawiam.

#2 Sosek

Sosek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1558 postów

Napisano 06 07 2007 - 20:42

osobiście...? dla mnie daruj sobie stary oklepany sposób na oświadczyny w restauracji... mało oryginalnie, i właściwie tyle wystarczy. Skoro to ta jedyna chwila to się postaraj, by były na wskroś niepowtarzalne... Pamiętaj również że miejsce publiczne dodatkowo stresuje - te wszystkie wpatrzone w Was twarze. Na pewno dziewczyna zapamięta tak wyjątkowy wieczór.
Rady Tobie nie dam. Swoje zaręczyny mam już zaplanowane, a że moja dziołcha łazi tu i ówdzie to nie paplam jęzorem na lewo i prawo. Ale na pewno będą wyjątkowe...
Dołączona grafika

#3 ZibiX

ZibiX

First Rank

• Użytkownicy
  • 60 postów

Napisano 06 07 2007 - 21:18

Hmm.

Zgadzam sie z toba. Ale motyw jest taki ze bardzo rzadko chodzimy do restauracji (raczej kina i inne spacery) wiec to bedzie wyjatkowy wieczor.
Co do kwestii innych ludzi gapiacych sie na nas - restauracja ktora mi polecono posiada sale tylko dla 2. Wiec takze ekstra...

Dlugo myslalem nad sposobem oswiadczyn i znajac gust i upodobania mojej dziewczyny sadze ze bedzie jej sie podobalo.

No ale oczywiscie czekam na inne propozycje - tak co do miejsca oswiadczycn jak takze sposobu oswiadczyn.

Aham - interesuja mnie miejsca znajdujace sie w Poznaniu i okolicach (w sensie cale woj. wielkopolskie ;))

Pozdrawiam.

#4 Sosek

Sosek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1558 postów

Napisano 06 07 2007 - 21:29

widzisz, ja też wiem że moja połówka to marzy wręcz bym ją zabrał do restauracji (nigdy jej nie zabrałem), ale tak jak powiedziałem - to już zbyt oklepane. Pełno tego w romansidłach, pełno tego w filmach. Zaskoczenie będzie, bo jest zawsze. Masz ładną pogodę (tzn nie dzisiaj, ale masz) - w końcu jest lato. Pomyśl czy tego nie wykorzystać i nie wybrać się gdzieś w naturę...
a wogóle niech się kobiety wypowiadają...
jedna która przeżyła oświadczyny w restauracji powiedziała, że cieszy się że to tylko raz i nigdy więcej... i że niewiele brakowało a powiedziała by nie...
Dołączona grafika

#5 ZibiX

ZibiX

First Rank

• Użytkownicy
  • 60 postów

Napisano 06 07 2007 - 21:38

Myslalem zeby zrobic to "na zewnatrz" w jakims ciekawym miejscu... Niestety z Polska jest ten problem ze nie mozna byc pewnym pogody - NIGDY :o A dla mnie bardzo wazna jest data - to ma sie stac 3 wrzesnia i koniec.

Masz racje - moze jakas kobieta sie wypowie ? ;)

a co takiego sie stalo ze sie nie podobalo w restauracji ? Mozna poznac okolicznosci?

Pozdrawiam.

#6 Sosek

Sosek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1558 postów

Napisano 06 07 2007 - 21:43

no nic... poszła do toalety, wróciła, stało przed nią pudełeczko, więc stanęła jak wryta. On wstał, uklęknął, poprosił o rękę, i w restauracji cisza... wszystkie oczy na nią... a ona chciała najchętniej zapaść się pod ziemię. Po prostu sytuacja nieco przerosła.
Dołączona grafika

#7 Old_Bonifacy

Old_Bonifacy

Second Rank

• Na emeryturze
  • 123 postów

Napisano 12 02 2008 - 19:03

ZibiX - i jak to się skończyło? Wszyscy jesteśmy ciekawi a temat nie zamknięty!
żeby być sobą trzeba być kimś - S.J Lec

#8 ZibiX

ZibiX

First Rank

• Użytkownicy
  • 60 postów

Napisano 30 08 2013 - 21:03

Hehe :)

Przez przypadek natknąłem się na mój post po tych kilku latach nieobecności.

Od 2008 jesteśmy szczęśliwym małżeństwem :)

Pozdrawiam.

#9 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 30 08 2013 - 22:44

No, to gratulacje :)

Zamykam :)

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych