Skocz do zawartości

tablety.pl
- - - - -

[Z]Hellgate: London[Z]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 12 07 2007 - 12:36

Dołączona grafika

Hellgate: London

Premiera: jesien 2007
Gatunek: gry akcji
Developer: Flagship Studios
Producent: Namco - Bandai

Hellgate: London jest grą cRPG / hack&slash tworzoną przez Flagship Studio czyli ludzi którzy odłączyli się od Blizzarda w 2003 roku i są odpowiedzialni chocby za taki tytuł jak Diablo.

Akcja gry dzieje się w Londynie. Jest rok 2038, 5 lat mineło od wojny z demonami która ludzie przegrali. Przezyli tylko nieliczni i to wlasnie my jestesmy jednym z tych ludzi. Ekwipunek, zadania poboczne i lokacje ( z wyjątkiem tych odwzorowanych z prawdziwego Londynu) są tworzone losowo, tak jak mialo to miejsce w Diablo.

.

#2 montek

montek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1424 postów

Napisano 12 07 2007 - 14:04

aż dziwie się że sam tego temu nie napisałem, odkąd parę lat temu widziałem film zapowiadający grę byłem na nią nakręcony, z czasem o niej ucichło a jak się ostatnio zrobiło głośniej, popatrzyłem na screeny i filmiki, mam lekkie obawy

niemniej to namco, więc nie atari :angry:, czekam co pokażą, tematyka i przede wszystkim czas i miejsce są dla mnie baaardzo in plus

podpisał:
stary fan fallouta
!!!szukajcie(na forum...)a znajdziecie!!!
Dołączona grafika

#3 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 08 08 2007 - 12:22

Ostatnio firma Electronic Arts oraz Namco Bandai Games America wydały oświadczenie prasowe, zapowiadając premierę gry London: Hellgate. Ma ona mieć miejsce w Ameryce 31 października. W Europie tytuł zobaczymy dwa dni później, czyli 2 listopada. Gra dostępna będzie jedynie na PC.
Gra London: Hellgate jest bardzo nowatorską produkcją. Łączy ona w sobie elementy zawiłej fabuły rodem z RPG'ów wraz z szybką akcją typową dla FPS'ów.
Jak twierdzą twórcy, tak późna data premiery gry spowodowana jest jej niezwykłą jakością. Miesiące tworzenia tego tytułu oraz dziesiątki dni beta-testów spowodowały wydłużenie się czasu produkcji. W zamian za to gracze otrzymać mają prawdziwe arcydzieło.
Gra ta zaskoczyć ma nas wieloma niespodziankami. Dynamicznie tworzone poziomy, przedmioty, przeciwnicy czy nawet wydarzenia w świecie gry, to tylko niektóre z nich. Dodatkowo czekają na nas umiejętności, czary oraz wygląd postaci, idealnie dostosowane do naszych potrzeb. Ogromna zmienność wyglądu pozwoli graczom na stworzenie naprawdę unikatowego bohatera.
W grze ma być dostępna zarówno opcja sinlge jak i multiplayer. Dla graczy preferujących grupową zabawę, autorzy przygotowali jeszcze więcej atrakcji. Mają to być dodatkowe bronie, przeciwnicy, questy oraz nowe klasy postaci.
Gra zapowiada się naprawdę ciekawie i fani gatunku z pewnością będą czekać na premierę z niecierpliwością.
LINK

Dołączona grafika

@watermark?
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

#4 montek

montek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1424 postów

Napisano 08 08 2007 - 13:04

Jak twierdzą twórcy, tak późna data premiery gry spowodowana jest jej niezwykłą jakością. Miesiące tworzenia tego tytułu oraz dziesiątki dni beta-testów spowodowały wydłużenie się czasu produkcji. W zamian za to gracze otrzymać mają prawdziwe arcydzieło.

ehem :huh:
zobaczymy, jakbym widział to zdanie już wiele razy w przypadku kilku szumnych zapowiedzi gier innych, co kończyło się niezłym niewypałem

jeśli ich słowa są prawdziwe to Duke Nukem Forever będzie równał się grze stworzonej przez siły wyższe :(
!!!szukajcie(na forum...)a znajdziecie!!!
Dołączona grafika

#5 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 18 10 2007 - 11:54

Hellgate: London w fazie "gold" i z demem

Electronic Arts ogłosiło, iż wydawana przez nich produkcja Hellgate: London osiągnęła status "gold" i trafiła do tłoczni. Dodatkowo firma zapowiedziała, że już w ten piątek pojawi się demo gry.

Flagship Studios ukończyło już pracę nad Hellgate: London. Wszystko wskazuje więc na to, że gra pojawi się w sklepach zgodnie z planem. Electronic Arts ustaliło premierę na 31 października w Ameryce Północnej i 2 listopada w Europie.

Jeśli ktoś nie może doczekać się nadchodzącego tytułu bądź też po prostu chce sprawdzić czy gra warta jest zachodu, już niedługo będzie miał po temu okazję. EA ogłosiło bowiem, że w sieci, jeszcze przed premierą pełnej wersji, pojawi się demo Hellgate: London.
Wersja demonstracyjna ma pojawić się już jutro. Wydawca zapowiada, że będzie to tylko malutka próbka możliwości i klimatu gry. Z sześciu klas dostępnych w pełnej wersji, w demie zobaczymy dwie. Będzie to specjalista od walki bronią białą i strzelec. Po wyborze klasy gracz będzie mógł zwiedzić ulice i tunele w rejonie londyńskiego Holborn Station.
źródło, obrazek & trailerki

@watermark™
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.

#6 szamrok

szamrok

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 1965 postów

Napisano 18 10 2007 - 12:08

Gralem w bete (z pre-ordera) i gierka jest bardzo fajna (diablo w tpp/fpp w klimatach fantasy/sf), czekam na premiere :-)
Dołączona grafika - darmowy program do katalogowania książek

#7 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 23 10 2007 - 11:31

Co zyskasz płacąc abonament w Hellgate: London?

Firma Flagship Studios postanowiła pomóc w odpowiedzi na dość palące pytanie o abonament w Hellgate: London. Producent właśnie ujawnił jakie korzyści otrzyma użytkownik, który zdecyduje się na comiesięczne opłacanie abonamentu w grze.

Wiadomo zatem, że gracz będzie mógł korzystać z dwóch dodatkowych trybów rozgrywki. Pierwszy to Elite Mode, który powoduje, że moby (przeciwnicy) wokół gracza stają się dużo trudniejsze do zabicia. Drugim jest Hardcore Mode, polegający na tym, że postać gracza ginie permanentnie, bez możliwości kontynuowania nią rozgrywki.
Oprócz tego, Flagship wprowadził inne liczne zmiany w stosunku do normalnej, niepłatnej wersji. Zwykły "śmiertelnik" nie będzie mógł zakładać gildii ani brać udziału w specjalnych wydarzeniach z gry. Najbliższym tego typu "eventem" będzie Halloween.
Co więcej, gracz płatny będzie mógł stworzyć 24 postacie zamiast 3 w standardowej wersji Hellgate: London. Otrzyma także podwojone miejsce na ekwipunek i będzie mógł używać imienia w kolorowej wersji.
Wszystkie te usprawnienia będą jednak kosztować. Miesięczny abonament ma wynosić 9,95 dolarów.
źródło, trailery, demo

@watermark™

#8 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 05 11 2007 - 23:44

Na półki sklepowe w całym kraju trafił już Hellgate: London. Gra jest pierwszym dziełem studia Flagship Studios i jednocześnie jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów na PC bieżącego roku.

Hellgate: London łączy elementy RPG i FPS. Gra została opracowana m.in. przez byłych pracowników Blizzarda, twórców legendarnego Diablo. Już sam ten fakt wiele mówi o produkcji.
W 2038 roku Londyn został zniszczony przez hordy demonów. Choć razem z upadkiem miasta zrujnowany został również ostatni bastion ludzkiej cywilizacji, to pojawiła się pewna nadzieja - Ty.
Gracz wybiera jedną z sześciu dostępnych klas postaci i rozpoczyna epicki bój o przetrwanie. Autorzy zapowiadają, że przejście całej kampanii powinno zająć około 35 godzin. Rozgrywkę można jednak powtarzać - poziomy, wydarzenia w grze, przedmioty i wrogowie generowani są losowo.
Jakby tego było mało, to w grze zaimplementowany został również multiplayer. Choć generalnie tryb rozgrywki wieloosobowej jest darmowy, to autorzy udostępnili możliwość wniesienia opłaty 9,90 Euro/miesiąc za kilka bonusów (misje, klasy postaci, demony, przedmioty i inne).
Hellgate: London uzyskała klasyfikację PEGI 18+. Gra trafiła do sklepów w polskiej wersji językowej i cenie 139,90 złotych.
Foto, Trailery & Demo ...

#9 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 21 01 2008 - 13:19

Hellgate London bardziej mroczny

Dobra informacja dla wszystkich posiadaczy gry Hellgate London. Twórca tytułu, firma Flagship Studios postanowiła wydać specjalny dodatek do gry. Jego premiera ma nastąpić... Jeszcze dziś.
Po raz pierwszy oficjalnie o zamiarze wydania dodatku twórca gry poinformował 18 stycznia. Łatka nazwana została The Stonehenge Chronicles i wnosi do gry naprawdę wiele nowych atrakcji.
Po pierwsze w grze pojawią się trzy nowe lokacje. Mowa tu o The Caste Caves, Moloch's Lair oraz The Wild. Użytwkonicy będą mieli możliwość poznania nowych, niezbadanych dotąd obszarów gry oraz zdobycia wielu unikalnych przedmiotów. To jednak nie koniec ulepszeń.
W grze wprowadzono również szereg mniejszych zmian. Wchodzi w to ulepszona sztuczna inteligencja przeciwników komputerowych, ułatwienie płatności za abonament oraz miejsce zmagań przeznaczone jedynie do gry w trybie PvP (Arena).
Trzeba przyznać, że zmian jest całkiem sporo. O ich jakości możemy się przekonać niemal natychmiast. Chyba czas powrócić jeszcze na chwilę w piekielne czeluście...

źródło

#10 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 01 08 2008 - 21:28

Hellgate i Mythos znowu w produkcji

Po upadku firmy Flagship Studios przyszłość Hellgate: London oraz gry Mythos stanęła pod znakiem zapytania. Czyżby właśnie pojawił się wybawiciel dla tych dwóch ciekawych tytułów?
Ratunkiem dla Hellgate: London oraz gry Mythos ma być azjatycka firma T3 Entertainment. Spółka zamieściła bowiem ogłoszenia o pracę na stronach DICE.com oraz Gamasutra. Czytamy w nich, że firma poszukuje "wysokiej klasy specjalistów do pracy nad takimi tytułami jak Hellgate: London oraz Mythos". W celu kontynuowania prac nad obydwiema grami T3 założyło swój oddział w San Francisco. Obecność krzemowej doliny pomóc ma firmie na szybkie zwerbowanie specjalistów najwyższej klasy.

Przypomnijmy, że prace nad grą Mythos zostały oficjalnie zawieszone w zeszłym miesiącu, podczas gdy przyszłość Hellgate: London pozostawała niepewna. Wszystko to przez upadek Flagship Studios, firmy powstałej z ludzi niegdyś pracujących przy produkcji znanej serii gier, Diablo.

źródło

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych