Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

problem dc++

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 frezeq

frezeq

First Rank

• Na emeryturze
  • 2 postów

Napisano 28 07 2007 - 17:33

Witam
Mam problem z DC++ ( niezależnie od wersji , instalowałem różne i na każdej to samo ) . Mianowicie nie dociąga mi do końca duzych plików np. filmów o wadze 700mb . Niby ściągneło do końca , a plik po ściągnięciu ma tylko 100-300 mb i nie moge go otworzyć . Przy małych plikach ( do 100mb gdzieś ) nie ma tego problemu . W folderze DC++/Incomplete po ściągnięciu filmu znajduje się plik który wygląda przykładowo tak : nazwa.avi.TRETETRE6546GDG6.dctmp i waży tyle ile powinien , czyli 700mb
Co da sie z tym zrobić?
Prosze o pomoc
Format i reinstalacja DC nie pomogła

#2 kulmegil

kulmegil

First Rank

• Użytkownicy
  • 40 postów

Napisano 29 07 2007 - 10:02

Więęęęęcej informacji... jaka wersja DC++? Posiadasz jakieśroutery, lub firewalle? Pojawia się jakiś komunikat o błędzie?

Jakim piszesz, że film ma 100-300mb po ściągnięciu, a później że znajdujesz nazwa.avi.TRETETRE6546GDG6.dctmp który waży tyle ile powinien? Znaczy, że zostaje obcięty przy przenoszeniu do folderu Download?

#3 SkWaRa

SkWaRa

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 791 postów

Napisano 29 07 2007 - 10:05

spróbuj usunąć z nazwy pliku wszystko od '.' (tej po rozszerzeniu) i sprawdź czy plik daje się otworzyć i czy poprawnie jest odczytywany, problemem może być brak miejsca na dysku docelowym gdzie ma być przeniesiony plik.

#4 frezeq

frezeq

First Rank

• Na emeryturze
  • 2 postów

Napisano 29 07 2007 - 15:49

brawo SkWaRa
usunełem tą końcówke z nazwy i działa :)
proste rozwiązanie ... że też sam na to nie wpadłem :)

kulmegil także dzięki

#5 kulmegil

kulmegil

First Rank

• Użytkownicy
  • 40 postów

Napisano 29 07 2007 - 18:34

No niby tak, ale jeśli chcesz mieć pewność musiałbyś skorzystać wcześniej z File >> Get TTH for file na plikach typu nazwa.avi.TRETETRE6546GDG6.dctmp i porównać uzyskany TTH z tym w nazwie

jesli jest identyczny to ok, plik ściągnął się w całości i poprawnie... ale jeśli nie tzn, że masz tylko częściowo kompletne pliki, co może i wyst. jeśli zadowalasz się filmami, ale w przypadko obrazów płyt i archiwów niekoniecznie.
Pozdrawiam.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych