Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Pochodzenie plików

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 BeBop

BeBop

First Rank

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 05 08 2007 - 11:02

Witam wszystkich

Mam takie dość nietypowe pytanie. Z soulseeka korzystam około roku.

W pokoju, którym siedze obowiązuje zawsze 'twarda wymiana', nigdy nie ma niczego za darmo.

Ludzie siedzą całymi dniami i wyszukują osoby, które mają nowości w danym temacie.

Od dłuższego czasu proboje sie dowiedziec od jakiego użytkownika pewne osoby ściągają dane pliki.

Oczywiście zapytane wprost pokazuja jakie z nich hieny i nie podzielą się informacją, chca aby wszystko szło tylko do nich.

Czy jest jakaś możliwość aby sprawdzić od kogo dana osoba pobiera pliki? Oczywiście wykluczam pobranie od tych osób

plików txt z konfiguracji ich soulseeka bo ich nie udostępniają. Sam w to bardzo wątpie, ale chciałem jeszcze zapytać na forum.

Dzięki

#2 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 06 08 2007 - 16:10

Oczywiście zapytane wprost pokazuja jakie z nich hieny i nie podzielą się informacją, chca aby wszystko szło tylko do nich.

Czy jest jakaś możliwość aby sprawdzić od kogo dana osoba pobiera pliki? Oczywiście wykluczam pobranie od tych osób

plików txt z konfiguracji ich soulseeka bo ich nie udostępniają. Sam w to bardzo wątpie, ale chciałem jeszcze zapytać na forum.

Nie ma takiej możliwości. Jak słusznie tu pijesz, to by się dało tylko wyciągnąć, gdyby byli na tyle głupi, by przypadkowo udostępniać własne CFG (albo hotlista z nickami albo ich aktualnie zakolejkowane pliki). Zostaje niestety opcja Szukaj np. na konkretną nazwę pliku sformułowaną tak jak mają w zbiorach udostępnionych. Jest to katorga, ale kilka razy moja cierpliwość wygrała i doszłam mniej więcej do "źródła". Niestety szukanie jest dość "skomplikowaną" sprawą ze względu na nody połączeń i ulokowanie w sieci. Dwie osoby z podobnej lokalizacji mogą mieć kompletnie różne wyniki wyszukujące.

Od bardzo dawna nie korzystam z chatroomu w celu uzyskania łakoci. Szukam na własną rękę, bo nie mam zdrowia borykać się z podobnymi problemami. I z przykrością stwierdzam że Polacy zachowują się najokropniej.

.

#3 BeBop

BeBop

First Rank

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 06 08 2007 - 20:13

Dziękuję Pani o gorącym avatarze za wypowiedź.

Tego mi było potrzeba - jest(taka mozliwość) albo nie. W tym przypadku nie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych