Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

[solucje]Lionheart

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rolllooo

Rolllooo

First Rank

• Użytkownicy
  • 75 postów

Napisano 04 01 2004 - 19:48

CZy ktoś z was może mi pomóc z pewnym qeestem w Lionheart .J?est to ostatni qeest do inicjacji na templariusza by znaleźć kryjówke łowców niewolników porywających ludzi w Barcelonie Prosił bym o Nazwe mapki w jakim się oni znajdują gdyż raz spotkałem się z wypowiedziom"Gdzieś mniejwięcej gdzie zaczynałeś grę"Fajnie mi koleś pomógł kierunek też może być np dolny prawy róg ekranu Jeżeli ktoś by miał solucje do gry to moę się z kimś wymienić na inne

#2 Mathiu Silverburg

Mathiu Silverburg

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 576 postów

Napisano 04 01 2004 - 21:27

Mapa sie nazywa "slave pits" na poludnie od Lago Del Rio Ebro.

- Mathiu Silverburg
Szare oczy spojrzcie w gore, wszedzie kruki, wszedzie szczury...

#3 Rolllooo

Rolllooo

First Rank

• Użytkownicy
  • 75 postów

Napisano 04 01 2004 - 22:59

Wielkie dzięki
Pytałem wszędzie ale poszukam jeżeli ta kryjówka nie będzie dobrze ukryta to ją znajde

#4 Mathiu Silverburg

Mathiu Silverburg

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 576 postów

Napisano 05 01 2004 - 00:11

W ramach wejscia jest krata - znajduje sie ona przy krawedzi mapy po lewej stronie - chyba po srodku.

- Mathiu Silverburg

#5 Rolllooo

Rolllooo

First Rank

• Użytkownicy
  • 75 postów

Napisano 06 01 2004 - 17:12

Nie moge znaleźć chłopaczka w kanale ,brata tej małej smarkuli przed wejściem do kanałów.Jeżeli wiecie to powiedzcie w jakim miejscu kanałów ja mam wersje pl i mam coś takiego jak lochy (jest ich pare),wejście do kanałów,lochy diabelskie,zgromadzenie złodzieji i kryjów żebraków(szczurołaków),a i jeszcze dół dla troli ale raczej go tam nie ma bo ledwo pokonuje trole

#6 Mathiu Silverburg

Mathiu Silverburg

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 576 postów

Napisano 06 01 2004 - 20:24

raczej go tam nie ma bo ledwo pokonuje trole

Mam dla ciebie zla wiadomosc - chlopaczek znajduje sie wlasnie u trolli. Jak pokonasz ich szefa ( u mnie sie nazywal Greater Troll ) to dokladnie przeszukaj pomieszczenie - jest tam iluzoryczna sciana, za ktora zjaduje sie chlopaczek. Jego siostra stoi przed wejsciem do kanalow w dokach i to do niej nalezy sie zwrocic odnosnie wykonania questa.

- Mathiu Silverburg

#7 Rolllooo

Rolllooo

First Rank

• Użytkownicy
  • 75 postów

Napisano 07 01 2004 - 17:06

Dzięki za odpowiedź aż dziw że nic niedziabneło bachora.Czy wykonanie tego qeesta daje co ś niezłego np dużo exp.bo spodziewam się że dziewczynka nie ma materi do oddania.A i je4szcze te trole są dość niezłe ja mam 12 lv i troche trudno je pokonać masz jakiś na nie chaczyk np. może na coś są uczulone <_<

#8 Mathiu Silverburg

Mathiu Silverburg

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 576 postów

Napisano 07 01 2004 - 21:24

Co ci moge pradzic odnosnie trolli...? Moja postac, ktora jest juz inkwizytorem i ukonczyla barcelone, wbila trolle w ziemie, ale neistety nie pamietam na ktorym poziomie ( ale sadze ze podobnym do twojego ). Nie wiem jaka postacia grasz, ale na trolle jest jedna "w miare" bezstresowa metoda: - walka na zasieg ( zaklecia lub luk/kusza) + wyskoi pozim stealth ( ukrywanie sie w cieniu ). Uderzasz-odbeigasz-chowasz sie. Powstarzasz do skutku. Moja postac wbila trolle w walce wrecz ( walczy piachami), ale szczerze chyba twardszej postaci stworzyc sie nie dalo.

- Mathiu Silverburg

#9 Rolllooo

Rolllooo

First Rank

• Użytkownicy
  • 75 postów

Napisano 07 01 2004 - 22:29

Dzięki ,dzięki mam na nie już sposoba w grze postawiłem bardziej na magie i tak robie jak powiedziałeś,a tak poza tym nie przechwalasz się?Bez urazy skąd wiesz że mocniejszej się nieda,a i nie zrozumialłem co to są te piachy ja czekam na miecz półręczny z jakimiś dodatkami u kupcó narazie wale jakąś podstawową buławą ,ale i tak nieźle sieka.Mam jeszcze pytanko odnosnie dew,no wiesz tych demonów,czy są strasznie mocne czy takie sobie z opowieści mojego ducha wynika coś przerazającego jakby były mocarne mam już 12 levelos jak narazie zrzutka na chordę goblinów kończy się zawsze sukcesem płomień ognia nieźle wymiata.Jesze raz dzięki i trzymaj za mnie kciuki jak bede przełaził trrole. <_<

#10 Mathiu Silverburg

Mathiu Silverburg

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 576 postów

Napisano 07 01 2004 - 23:39

Piachy = piesci, plomby - nazywaj jak chcesz <_< Chodzi mi o ot ze: skombowalem ze statsow ( wzialem to co podbija statsy a zmniejsza ilosc punktow do umiejetnosci na poziom ) sile ( dmg ) agility ( chodzenie, szybkosc atakow ) oraz inteligencja ( skille ) po 10. Moze troche przesadzilem mowiac, ze "sie nie da", ale nie mozna zaprzeczyc, ze jest to jeden z najtwardszych "buildow" - czyli sposobow rozwijania postaci. Z magii korzystam z nekromacji,a by szybciej sie leczyc ( ciala).
A dlaczgo uwazam ze piesci sa lepsze od broni - otoz sa o niebo szybsze. A obrazenia spokojnie wyciagam ( 20 - 30 ), wiec jedyne co mi przeszkadza to fakt, ze przeciwnicy zakladaja za duzo krytykow. ( u mnie jest to rzadkosc - 1 szczescia)

- Mathiu Silverburg

#11 Rolllooo

Rolllooo

First Rank

• Użytkownicy
  • 75 postów

Napisano 08 01 2004 - 16:01

A i mam jeszcze problem z hanem goblińskim na początku myślałem żę go już załatwiłem ,ale to nie był ten choć tego co walnełem był też mocny.Koło niego stoją czarownicy i łucznicy(czy jak ich rozwale to han nie bedzie się regenerować?)
I jeszcze jedno Lord Javier prosił mnie o ochrone korony cierniowej noszonej przez hrystusa czy musze wejść do tych lochów by przejsć tego qeest,tam jest od cholery wenzowych panienek.Dupny ze mnie gracz nic nie potrafie dobrze zrobić hanek zdążył już mnie 2 razy ukatrupić i biega strasznie szybko
PS znalazłem jakieś szczały anty goblińskie ,każdemu goblinowi zadają 666 wytrzymałości czyli max nad maxy tylko niestety mam łucznictwo słabo rozwiniete więc bardzo często pudłuje.Czy tylko nimi hana da się zabić?

#12 Mathiu Silverburg

Mathiu Silverburg

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 576 postów

Napisano 08 01 2004 - 18:52

Goblinski han, taaa.... slabszego przeciwnika juz nie bylo? <_< Qwest z korona jest finalowym konczacym barcelone. Co do hana - jest on deva, co oznacza bardzo poteznego demona. Zbicie pomagierow jest podstawa, jendakze on sam nie przestanie sie regenerowac...taka juz jego demonia natura. Mozna go zbic normalnie, gdyz sam to zrobilem. Jezeli nie dajesz sobie rady, to zgromadz tyle kasy ile tylko dasz rade i udaj sie jedna plansze na zachod od tej, gdzie jest jaskinia hana. Jest tam oddzial lowcow nagrod, a jezeli dobrze zagadasz to szef sprzeda ci mlot na gobliny - jakis potworny dmg na te potworki. Ja nei zwrocilem na to wiekszej uwagi, gdyz walcze piesciami.

- Mathiu Silverburg

P.S. I wcale nie jestes dupny gracz, ja po prostu zrobilem postac na wzor mojej najtwardszej maszynki do robienia miesa z fallouta.

#13 Rolllooo

Rolllooo

First Rank

• Użytkownicy
  • 75 postów

Napisano 08 01 2004 - 22:51

Dobra dzięi za wszystko widze że spotkałem prawdziwego miłośnika rpg jak będe miał problemy z misjami to napisze ,ale postać postaram sam ją ulepszać bo przecież czlowiek uczy się na błędach.Co do tego hana to myslałem że szamani goblińscy go leczą ,ale jak powiedziałeś jest on demonem więc może nie miałem racji.Musze sobie kupić jakiś lepszy rynsztunek coś mi świta nad mieczem od handlaża któremu porwali córke ,ale wart jest ponad 13000 a ja mam 6000
Spróbuje najpierw wyrąbać trole ,a potem hana (będe mniał wyższy lv.)
Jeszcze raz dzięki.

#14 Mathiu Silverburg

Mathiu Silverburg

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 576 postów

Napisano 08 01 2004 - 23:36

Jezeli chodzi o misje to chetnie popomagam, z tym ze ja zakonczylem na finalowej misji w barceloanie manserat, dalej mi sie po prostu znudzilo. Jendakze w rpgi gram i to sporo ( teraz odkurzylem bg1 ). Co do sprzetu to trudno jest mi dawac tobie jakies wskazowki, gdyz u mnie wazna jest tylko zbroja. Mala podpowiedz co do sali hana. Jest tam kilka tajnych przejsc, wiec jak juz go zbijesz to przeszukaj sale - mam nadzieje ze masz chociaz troche zainwestowane w znajdowanie ukrytych przejsc?

- Mathiu Silverburg

#15 Rolllooo

Rolllooo

First Rank

• Użytkownicy
  • 75 postów

Napisano 10 01 2004 - 16:22

Dzięki jeszcze raz tylko mam nowy problem z ukrytą ulicą dzierżycieli gdzie ona jest chciałbym pare qestów dla nich powykonywać ,a i co do znajdywania ukrytych przejść to przeznaczam na to przynajmniej 4 na poziom i do tego mam specjalna broń podwyszającą ten parametr postaci więc niebędzie problemu hanek narazie zabiera mi jednym uderzeniem 1/3 życia więc poprubuje możliwości gdzie indziej ,a później się do niego dobiore

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych