Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

[solucje]Lionheart

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#16 Mathiu Silverburg

Mathiu Silverburg

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 576 postów

Napisano 10 01 2004 - 21:54

Dzierzyciele - czy to jest organizacja magowska? Jezeli tak to nie wykonasz juz dla nich zadnego questa, gdyz jestes jzu w innej organizacji. Jezeli mimo to chcesz tam sie udac ( badz musisz - inkwizycja kaze ich pozabijac ) to moge ci powiedziec jak to zrobic ( o ile dobrze pamietam ). Gadasz z Leonardem o magach i on cos wspomina o aptekarzu. Idziesz do niego i powinienes miec mozliwosc pogadania o ksiedze/twoim talencie magicznym ( trzeba bylo oczywiscie sciemnic ze nie pracuje dla inkwizycji :D ). Wtedy on kaze ci przeczytac ksiazke, po czym dostajesz amulet ktory pozwala widziec tajne przejscie w murze prowadzace do ich siedziby. Aptekarz ci powie ktory mur. Jedynym problemem moze byc fakt, ze u mnie dopiero po tym jak dostalem zadanie od inkwizcji pojawil sie dodatkowy watek w rozmowie z aptekarzem, wiec nic nie obiecuje.

- Mathiu Silverburg
Szare oczy spojrzcie w gore, wszedzie kruki, wszedzie szczury...

#17 Rolllooo

Rolllooo

First Rank

• Użytkownicy
  • 75 postów

Napisano 10 01 2004 - 23:00

No właśnie chyba nic nie moge z tym zrobić bo ja się przyłączyłem do templariuszy i gadka szmatka z leonem nie dała cin nowego tak samo jak z zielażem ,a może od niechcenia pominełem ten dialog( bo mam nie wiem z kąd)
wisior Jaunity a w opisie jest na nim jest wygrawerowane imie jaunita jak pamientasz gdzie był ten mór to mi powiedz bo z zilaża niemoge nic innego wyciagnąć

#18 Mathiu Silverburg

Mathiu Silverburg

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 576 postów

Napisano 10 01 2004 - 23:23

Pamietasz kram z bronia strzelecka na lewo od bramy? i drugi kramik obok? TO jest ten mur za nimi. Jednakze jezeli nie posiadasz amuletu nie znajdziesz przejscia - to jest iluzja a nie ukryte drzwi :D

- Mathiu Silverburg

#19 Gość_Szpajder_*

Gość_Szpajder_*
  • Goście

Napisano 14 01 2004 - 16:43

Mam problem. Postanowilem zostac templariuszem. Robilem zadanka inicjacyjne i teraz jest zonk bo kazali mi wykuc u kowala tarcze. Kowal powiedzial ze na poczatek musze sie wykazac mestwem sila i odwaga i powiedzial zeby mu przyniesc jego miecz skaradziony przez niejakiego Felgnasha. Podobno jest to żebrak z kanalow ale nie mopge go znalezc. Uprzejmie proszem o pomoc.... :D

#20 Mathiu Silverburg

Mathiu Silverburg

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 576 postów

Napisano 14 01 2004 - 21:25

Kiedys gralem w strategie turowa bazujaca na przegladarce www - byl to archmage. Nalezalem tam do gildii, ktora oczywiscie miala wlasne forum, gdzie dyskutowalismy strategie, podzial zadan, itd. Na tym forum, sa rangi w zaleznosi od ilosci postow ( nie licze moderatorow ), tam mialem range inquisitor, jako ze "ganialem" wrogow gildii oraz przegladalem logi z danego dnia, aby sprawdzic czy nikt sie nie wylamuje. Jak tak dalej pojdzie to gdyby tutaj bylo tez nazewnictwo na zasadzie pelnionej funkcji to powinienem dostac Lionheart Sage, czy cos w tym stylu :)

A teraz na powaznie. Miecz znajduje sie u jednego ze szczurolakow w kanalach. Do kanalow sa dwie drogi, ale opisze te ktora ja tam zawsze wchodze. Wchodzimy do dzielnicy swiatynnej ( chyba tak ona sie nazywa, albo jeszcze zboczenie z bg2 :D ) w prawym gornym rogu mapy lazi Cervates walczac z niewidzialna bestia. Kawalek za nim jes tkrata do kanalow ( w scianie ). Na dole przebiega walka pomiedzy zlodziejami, a zebrakami ( szczurolakami ). Wygrywaja zlodzieje, mozesz sie do nich przylaczyc, nie ma zbytniego wplywu na fabule ( w kazdym razie jak grasz po stronie inkwizycji - templarzy "jada na tym samym wozku ), wiec chyba podobnie. Idizesz w prawo, az zobaczysz trupa koesia i wyrwe w scianie. Tam jest przejscie do czesci kanalow opanowanych przez szczurolaki. Powybijaj je - przy jendnym z nich znajdziesz wymagany miecz. Ten o ktorego chodzi o ile pamietam znajduje sie mniej wiecej w centrum mapy.

- Mathiu Silverburg

P.S. Chyba wypadaloby skonczyc te gre bo jak tak dalej pojdzie to wyjdziemy poza barcelone, a tam moja aktualna wiedza sie konczy :D

#21 Gość_M4rcinek_*

Gość_M4rcinek_*
  • Goście

Napisano 31 01 2004 - 11:38

Mam taki problem - Tylko sie niesmiejcie :lol: nie wiem gdzie moge kupic ampulki. Jestem przy ostatnim questcie (chyba) w Barcelonie i musze zabić jakeigoś Dewa, który się roztraja. Wszystko było by dobrze gdybym miał wiecej ampułek. Wiem jak go pokonać ale nie starczy mi życia :) Powiedzcie jaki hanlarz moze sprzedać mi ampułki. I co mam zrobić z czerwoną rudą i jakimś błyszczącym metalem co znalazłem u łapaczy niewolników.

#22 Mathiu Silverburg

Mathiu Silverburg

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 576 postów

Napisano 31 01 2004 - 12:31

Jak rozumiem masz na mysli plynki leczace? Maja je:
1)Alvaro the Merchant - koles znajduje sie w lokacji Crossroads ( pierwsza na lewo od Barcelony)
2)Weng Choi - chinski ambasador, jego posiadlosc znajduje sie na prawo od kowala w Barcelonie
3)Quinn the Herbalist - zielarz - aptekarza. Jego sklep znajduje sie tuz obok Weng'a. Sprawdz drzwi na lewo.

- Mathiu Silverburg

#23 Gość_Sting_*

Gość_Sting_*
  • Goście

Napisano 08 02 2004 - 19:05

Chlopaki jak zabic Demona ktory sie roztraja przy ostatnim questcie z Barcelony ?

#24 Mathiu Silverburg

Mathiu Silverburg

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 576 postów

Napisano 10 02 2004 - 12:23

Ktory demon sie "roztraja"? Czy masz moze na mysli deve - likantropa? ( czyli tutaj szczurolaka? ). Jezeli tak, to on sie nie roztraja, ale przyzywa mlode i sam sie odradza. Moja metoda byla taka:
1)Nawrzucalem na siebie jakie tylko sie da zaklecia
2)Zabijalem najpierw mlode
3)Sama deva odradzala sie chyba dwukrotnie, ale jest do zabicia ( o czym sam sie przekonalem ), po trzecim razie po prostu padla ;)

- Mathiu Silverburg

#25 Gość_Szpajder_*

Gość_Szpajder_*
  • Goście

Napisano 12 02 2004 - 21:43

Mam kolejny problem z lionheart'em... :ph34r: Mianowicie - lord Javier (templariuszem jestem) kazal mi pozabijac lowcow niewolnikow co sie znajduja na zachod od barcelony podobno i nekaja miasto i w ogole... Moj problem polega na tym, ze ja chodzilem na zachod i niekogo takiego nie znalazlem wiec bardzo uprzejmie prosze o pomoc tzn. informacje gdzie ci lowcy sa konkretnie i czy ich trudno zabic...?

Z gory dziekuje i czekam na odpowiedz - z uszanowaniem ( ;) ) - Szpajder

#26 Mathiu Silverburg

Mathiu Silverburg

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 576 postów

Napisano 12 02 2004 - 21:54

Na to pytanie odpowiedzialem juz w tym poscie :ph34r:. Dla mnie lowcy nie byli trudnymi przeciwnikami, ale to zalezy ktory masz poziom i jak wyprofilowana postac, jednakze nie spodziewam sie jakis problemow.

- Mathiu Silverburg

#27 Rolllooo

Rolllooo

First Rank

• Użytkownicy
  • 75 postów

Napisano 14 02 2004 - 23:12

Po pierwsze ludzie nie pytajcie się biednego weterana rpg ajk pokonać deve czy to takie trudne odpowiedzieć na to pytanie sobie samemu?
1Obrzuć się wszystkimi zaklęciami ochronnymi
2Jeżeli deva się roztrajała ja atakowałem zawsze tą główno a klonami się nie interesowałem tylko uciekałaem od ich ciosów
3Trzeba mieć poprostu odpowiedni poziom postaci jeżeli jest za niski to nlaeży go sobie podwyższyć i potem przyjść do devy i skopać jej dupe
4Mieć dużo ampułek leczenia .Nawet jeżeli masz uroki boskie na maksa co za tym idzie leczenie to nie można tak poprostu sie leczeć bo bohater wtedy staje w miejscu i jest bardzo podatny na ciosy
5Należy od dev trzymać się w "lekim" odstępie i miotać do nich czarami bo jak ci za przeproszeniem taka pier... cie młotem i to jeszcze kritika to masz pół życia w plecy.
6Należy obrać najskuteczniejszą strategie np napier**** nią ze wszystkiego i spier...nim ta się ocknie wszystko powino się schłodzić.
7Dobra lekka zbroja to podstawa bez dobrego panceża szybko zginiesz
8 W walce z devam,i bardzo przydają się czary więc nie będzie tu takich akcji jak barbażyńcom w diablo
PS Jestem teraz przy devie która spowalnia cię czarem i tak ciągle to robi że chodzisz jak [FILTR - brzydkie słowa] na pośladkach no i podcodzi i wali narazie nie daje za wygraną.
PS2 Wuielkie dzięki MAthiu za ogólną pomoc
PS3Nie zadawajcie już więcej takich pytań bo napewno znacie na nie odpowiedzi .

edytowane przez geroda:
Umknęło Ci jedno słówko przed cenzurą i następnym razem ograniczaj te wulgaryzmy, bo w Lionhearta pykają także dzieciaczki :ph34r: .

Użytkownik gerod edytował ten post 14 02 2004 - 23:29

#28 Imrahil

Imrahil

First Rank

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 15 02 2004 - 20:39

Mam "mały" problem. Zrobilem już większość questów. Templarusze wyslali mnie żebym poszedł bronić Cierniowej Korony, a ja chce wykonać jeszcze jeden quest - z odnalezieniem tego chłopaka w kanałach,a ja po prostu nie potrafie znaleść miejsca gdzie są te walone trole :ph34r:. Czy koś mógłby mi napisać jak się tam dostać, z której lokacji i w którym miejscu mapy jest wejście do tej lokacji, wydaje mi się, zę szukałem wszędzie ale gdzieś muszę cały czas coś przeaczać.

#29 Mathiu Silverburg

Mathiu Silverburg

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 576 postów

Napisano 16 02 2004 - 00:05

Gdzie sa trolle? A moze kojarzysz, gdzie sie znajduja likantropy? Jak wejdziesz do lokacji z nimi to na lewo masz drzwi. Jak obejdziesz calosc na okolo i bedziesz po ich drugiej stronie, pojdz w gore. Tam zauwazysz ciala likantropow i cialo jednego trolla. Przyjzyj sie uwaznie - nieopodal jest wejscie.

Teraz ja mam pytanie do reszty towarzystwa ;) - czy ktos zszedl na dol wiezienia inkwizycji? Znajduje sie tam demon schwytany przez w.w. organizacje. Mozna go uwolnic, ale mozna tez z nim walczyc ( nie oddaje ), jednakze skubaniec sie bardzo szybko regeneruje. Mnie krytykami udalo sie zdjac mu minimym ponizej progu leczenia ( tzn spadala mu zywotnosc ). Czy ktos pokonal skubanca? Metoda ze slayerem musi dlugo poczekac bo en perk jest dopiero od 33 lvl :ph34r: Bo mnie ciekawi czy demona w ogole mozna zabic...( on sam wspomina ze jest niesmiertelny).

- Mathiu Silverburg

#30 Imrahil

Imrahil

First Rank

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 16 02 2004 - 15:12

Dzięki ;) . Mi to wejście wyglądało na jakiś zawalony korytarz i nawet do niego nie podchodziłem :ph34r:.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych