Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

[solucje]Lionheart

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#76 FonFel

FonFel

First Rank

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 23 10 2008 - 18:01

moze mi ktos pomodz ?? baaardzo prosze.. nie moge nigdzie znalezc przejscia... (najdalej wysunieta na zachod plansza jaka znalazlem to jest albo ta z lowcami niewolnikow albo ta z Grum costam (tym od Driady) jednak obie wyczyscilem (no moze poza czarnoksieznikiem) i nie moge znalezc przejscia... prooooosze pomozcie..

#77 FonFel

FonFel

First Rank

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 27 10 2008 - 14:44

Wiecie co, twórcy gry skopali sprawę. Byłem po stronie żebraków, ale chciałem być Templariuszem. Wykonałem wszystkie misje dla żebraków (dostarczyłem enrique płyn na likantropie?[nie pamiętam nazwy:)]). Tu pojawia sie problem, bo w misjach dla Templariuszy trzeba wykonać własną tarzczę, alle kowal chce miecza którego ukradł jeden z żebraków. Jak bym był pomysłodawcą, to zrobiłbym tak: po otrzymaniu płynu enriique i spóła stają się normalnymi ludźmi, w nagrode dostajemy ten miecz(ew. możemy go odkupić, albo bardzo ew. wszcząć walke). A tu nic, musiałem pozabijać moich kumpli szczurołaków (sorry za wcześniejszy błąd ort.:)), a główny profil towarzysz żebraków mi nie zniknął (a więc jestem kumplem żebraków barcy, których pozabijałem, fajnie nie?). Jak dla mnie troche do bani, ale i tak gra jest świetna (jest to moja 1sza działająca gra ściągnięta z neta :))

Jak cos to nie musiales bic szczurolekow :) przpadkowo znalazlem ten miecz u zlodzieji ... (jak masz ich przywodce to tam jeszcze dalej B) ) ale itak przez pomylke wzialem zamiast szczurow zlodzieji na kumpli :huh:

:) ten miecz nie dziala.. mimo wszystko nazywa sie KROTKI MIECZ EDUARDO .....

#78 DJ_Divisio

DJ_Divisio

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 17 11 2008 - 20:11

Wiecie co, twórcy gry skopali sprawę. Byłem po stronie żebraków, ale chciałem być Templariuszem. Wykonałem wszystkie misje dla żebraków (dostarczyłem enrique płyn na likantropie?[nie pamiętam nazwy:)]). Tu pojawia sie problem, bo w misjach dla Templariuszy trzeba wykonać własną tarzczę, alle kowal chce miecza którego ukradł jeden z żebraków. Jak bym był pomysłodawcą, to zrobiłbym tak: po otrzymaniu płynu enriique i spóła stają się normalnymi ludźmi, w nagrode dostajemy ten miecz(ew. możemy go odkupić, albo bardzo ew. wszcząć walke). A tu nic, musiałem pozabijać moich kumpli szczurołaków (sorry za wcześniejszy błąd ort.:)), a główny profil towarzysz żebraków mi nie zniknął (a więc jestem kumplem żebraków barcy, których pozabijałem, fajnie nie?). Jak dla mnie troche do bani, ale i tak gra jest świetna (jest to moja 1sza działająca gra ściągnięta z neta :))

Jak cos to nie musiales bic szczurolekow :D przpadkowo znalazlem ten miecz u zlodzieji ... (jak masz ich przywodce to tam jeszcze dalej :D ) ale itak przez pomylke wzialem zamiast szczurow zlodzieji na kumpli :)

:) ten miecz nie dziala.. mimo wszystko nazywa sie KROTKI MIECZ EDUARDO .....

W którymś zadaniu będziesz musiał oddać kowalowi ten miecz ...
Jestem obecnie na chyba 47 poziomie, ale wziąłem od początku, bo jak wyeksportujesz postać, to zostają Ci przyznane te punkty jakie miałeś w dal;szych planszach.
Ja Przeszedłem Jaskinię Nostradamusa, Kryptę oraz smoka, wyeksportowałem postać i zacząłem od nowa grę z dużą liczbą wytrzymałości i i prawie wszystkiego po 9 (zwinność itp).

#79 DJ_Divisio

DJ_Divisio

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 17 11 2008 - 20:20

Ja mam straszny problem ...
Pamiętam, że jak kiedyś kiedyś w tą gierkę grałem, to w katedrze u tego Lorda, co mam się stawić, to pod nim jest tam tak jakby nagrobek i nie pamiętam za chiny, co trzeba zrobić żeby go otworzyć, bo pamiętam, że kiedyś go otwierałem, ale nie pamiętam jak to robiłem. :D

Druga prośba, to taka czy ktoś może mi swoje save'y wysłać z najwyższymi poziomami jakie ma przez maila.
Najlepiej z wyższych poziomów niż 47, bo ja mam już 47.

Proszę teraz graczy, którzy grają w tą gierkę o save'y na wyższe poziomy... :)

Bardzo proszę o pomoc, bo tak mnie ta gierka wciągnęła, że ho ho. :D

Mój adres e-mail : [CIACH]

BAAAAARDZO proszę o pomoc ...

#80 mathiu_pl

mathiu_pl

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 03 01 2009 - 11:50

,,La Bestia''-musisz dołączyć Cerevantesa do swojej drużyny mówiąc że pomożesz mu złapać la bestię.Najlepiej jak najszybciej(jeśli masz dobrą reotykę) dołącz go do swojej drużyny,bo jeśli masz słabą reotykę,od potem dobiegonie do katedry i (przy niskiej reotyce)wsadzi Cerevantesa do więzienia.Jeśli masz już Cerevantesa w swojej drużynie to idź z nim do Leonadra Da Vinci.leonardo pogada z Cerevantesem,po ich skończonej ,,rozmowie'' ty pogadaj z Leonardem i wybierz opcję rozmowy ,,Jka mogę pomóc Cerevantesowi'',a Leonardo skieruje się do ruin młyna na Rozdrożach,poszukaj młynu,obok niego zabij kilka goblinów,a potem rozegra się scenka,pojawi się zjawa identyczna jak cerevantes,tylko że bledsza.Porozmawiaj z nią.Gdy masz wyższą reotykę(potrzebna do wielu zadań i ogólnie do gry ;) ) to możesz jakoś przepędzić zjawę,jeśli jest niska,powalcz wraz z Cerevantesem z tą zjawą.Potem Cerevantes odejdzie,a tobie pozostanie cieszenie się z punktów doświadczenia. :)

Do Monserrant(czy jakoś tak) musisz znaleźć niebieski kryształ i wtedy pojawi ci się mapka na której wybierz Monserrant(czy jakoś tam) i już jesteś na miejscu.
Uważaj tam na Assasynów i na Utopce(w niewielkich ilościach)!

Jestem Templariuszem i musze się dostać do Monsserant, ale nie mogę znaleźć tego niebieskiego kryształu. Jeśli ktoś wie, o który niebieski kryształ chodzi to bardzo proszę o pomoc.

#81 Seerix

Seerix

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 20 01 2009 - 13:52

musisz iść na sam środek rozdroży i na sam dół a później w lewo ( po prawej jest Ramon - przywódca złodzieji, możesz dostać misję od Estebana) jest tam kilka goblinów i duży ładny niebieski kryształ :)

napiszcie na gg [CIACH] jak ktoś chce grać na multi bo ja bardzo bym chciała i nie mamz kim :)

#82 piotrekxD

piotrekxD

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 13 02 2009 - 16:57

Luqać na to. Proszę o odpowiedz jak przejść zaznaczony element zadania.

Dołączona grafika

http://img401.images...beztytuufb4.jpg

No dodam jescze, że przeszukałem całe kanały pod BArceloną, znalazłem kilka ukrytyh przejść i dalej nic, proszę o pomoc ...

#83 krzywomordus

krzywomordus

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 536 postów

Napisano 13 02 2009 - 17:29

Wyrżnij mistrza szczuroczłeków ;>
Jest w kanałach barcelony, wchodzi się tam od dzielnicy świątynnej lub portowej. Szczury są po prawej stronie.
www.fixitpc.pl

#84 piotrekxD

piotrekxD

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 13 02 2009 - 18:26

No tych szczórków juz wybiłem, ale króla to ja nie widze ...

#85 Schabczyk

Schabczyk

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 16 02 2009 - 11:24

A mnie szlag trafia! :) :) kiedyś przechodziłam tą grę, ale w pewnym momencie, nie wiedzieć czemu po prostu nie chciała mi się wlączyć(a pełna wersja była). Wtedy to nagrałam sobie na płytkę sav'y bo byłam juz bardzo daleko (zabiłam dewy, przeszłam pireneje i byłam w jakimś zamku, o ile nie dalej). a teraz... nie mogę znaleźć tej płyty! :) a zapewne nikt tutaj nie bedzie miał takich save'ów :( porażka! (zapomniałam dodtac ze byłam dzierżycielem, wysoki poziom skradania, łukami lałam sie, a teraz od początku musze... :| :) )

~~~~~~~~~~~połączono ~~~~~~~~~~~~~~~~

Kuuuuur! i właśnie teraz zrobiło mi sie tak jak wtedy- nie mogę wczytać gry bo mi sie wyłącza nagle i że błąd jest. Ja pierdziu ;) może ktoś wie czemu tak jest?! :(

#86 123

123

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 25 02 2010 - 14:29

hehe grałem całą noc :) jest 5:45 a ja mam już poziom 10 :) i kolejne pytanka:

1) wstępuje do Templariuszy i teraz mam znaleźć żołnierza który się zgubił w kanałach pod barceloną. chodzi o kanały z chłopcem? gdzie jest ten żołnierz ? tego questa z chłopcem zrobiłem już dawno i teraz nikogo tam nie ma... nie moge znaleźć gościa :)

2)zadanie z książkami dla chińczyka. dałem mu już jedną (o smokach) ale questa mam aktywnego... skąd mam wziąść inne książki i ile ich trzeba mu dać?

3)jedno z zadań to uratowanie czyjegoś brata z lochów więzienia inkwizycji. mam dla niego specjalny napój, ale w więzieniu nie mogę wejśc przez drzwi dalej... zamknięte są i nie mogę otworzyć. gdzie jest ten brat?

musisz znalesc % ksiog jedna u devy w tym majdanku dla niewolnikuw idziesz w prawty guny rug tam gdzie deva jest w skrzyni a 2 jest w barcelonie w domku nie daleko nikkwizycji gdzie sie bieze pozycki u facia

dzwi otwozys miksturkol zlodziejskol

#87 123

123

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 25 02 2010 - 14:33

1) niestety ja pracowalem dla inkwizycji
2 ) sam tego questa nie ukonczylem, ale po oddaniu mu 3 nadal byl aktywny :)
3) wlasnie w tych lochach, z tym ze ja mialem rozdzke ktora uzyta na krzyzach otwieala czesc drzwi i zamykala inne. O ile pamietam rozdzke ma inkwizytor w pokoju na gorze. Wysoki poziom lockpick tez mi sie tam przydal.

- Mathiu Silverburg

Musisz miec % ksiog

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych