Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

[z] Warhammer: Battle March [/z]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 20 08 2007 - 17:26

Dołączona grafika

Użytkownicy konsoli Microsoftu, a zarazem fani Warhammera, mogą już odetchnąć. Firma Namco Bandai potwierdziła zamiar wydania Warhammer: Mark of Chaos w wersji na Xboxa 360. Nowe dzieło ma nosić nazwę Warhammer: Battle March. Twórcy zapowiadają, że miłośnicy gry na pewno nie będą zawiedzeni.
Większość graczy pamięta zapewne ciekawy tytuł Warhammer: Mark of Chaos. Strategia ta ukazała się w 2006 roku i od razu podbiła serca fanów. Niestety, jej premiera odbyła się jedynie na PC.
Mimo to, bardzo szybko pojawiły się plotki mówiące o tym, że planowane jest przeniesienie gry na konsolę Microsoftu. Battle March jest potwierdzeniem tych doniesień. Wiadomo już, że gra stanowić będzie poszerzoną wersję hitu z 2006 roku.
W nowej wersji, podobnie jak w poprzedniej, do użytku fanów zostanie oddana opcja rywalizacji do czterech generałów jednocześnie. Jak zapowiadają twórcy, możliwa będzie walka "każdy z każdym" lub łączenie się w drużyny. Wszystko dzięki systemowi Xbox Live.
Namco zadbało jednak również o tych, którzy korzystali ze starej wersji gry. Mianowicie, specjalnie dla posiadaczy PCów, na rynku ukaże się dodatek do Warhammer: Mark of Chaos. Będzie on nosił taką samą nazwę co nowa wersja na Xboxa i zawierać będzie te same ulepszenia.
Niestety, brak jeszcze dokładnych zapowiedzi odnośnie daty premiery tytułu. Na razie wiadomo jedynie tyle, że produkt trafi na rynek w przyszłym roku.

LINK

Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

#2 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 21 07 2008 - 07:36

Cenega ogłosiła datę wydania Warhammer: Battle March, czyli pierwszego oficjalnego rozszerzenia do Warhammer: Mark of Chaos. Tytuł trafi na polski rynek dokładnie 23 lipca bieżącego roku. Gra będzie w pełni zlokalizowana.
Warhammer: Battle March jest pierwszym oficjalnym rozszerzeniem do Warhammer: Mark of Chaos. Fabuła gry osadzona została w klasycznym świecie fantasy firmy Games Workshop.
Battle March wprowadza do zabawy nowe jednostki i bohaterów dla każdej z armii (m.in. hydry, jeźdźcy na dinozaurach, czarni strażnicy) oraz dwie dodatkowe rasy - Mrocznych Elfów i Orków. Główną nowością jest jednak obszerna kampania dla pojedynczego gracza, a także kilka nowych trybów w rozgrywce multiplayer.
Rozszerzenie ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej (napisy i dialogi), w cenie 59,90 złotych.

źródło

Dołączona grafika

Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych