Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

[Z] Mafia 2 [Z]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 22 08 2007 - 11:13

Dołączona grafika

Tak, tak, tak! Na tę informację czekaliśmy od dawna. Przedstawiciele 2K Games właśnie oficjalnie zapowiedzieli kontynuację wyśmienitej gry Mafia. Wiadomo już, że Mafia 2 ukaże się na PC, Xboxa 360 oraz Playstation 3. Już teraz prezentujemy pierwsze screeny z gry!
W ostatnich tygodniach coraz głośniej mówiło się o tym, że lada moment pojawi się oficjalna zapowiedź gry Mafia 2. Większość obserwatorów twierdziła jednak, że tytuł zostanie zaprezentowany podczas tegorocznych targów Games Convention. Stało się jednak inaczej. Autorzy ogłosili projekt tuż przed rozpoczęciem imprezy.
Mafia 2 ma być godnym następcą swojego wielkiego poprzednika. Autorzy donoszą, że akcja gry rozgrywać się będzie na przełomie lat 40. i 50. XX wieku. Za miejsce obrano bliżej nieokreślone miasto w Stanach Zjednoczonych.
Niestety, na więcej informacji trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Kto wie, może Games Convention 2007 odpowie na część pytań? Odpowiedź poznamy już w ciągu kilku najbliższych dni. Zostańcie z nami!
Poniżej prezentujemy pierwsze screeny z gry.
LINK

Dołączona grafika

Więcej pod podanym linkiem.

@watermark?

Użytkownik Landuss edytował ten post 24 04 2009 - 20:28

Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

#2 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 22 08 2007 - 11:30

Bardzo dobra wiadomosc tym bardziej ze jestem fanem tej gry :D Jedynke przechodzilem chyba z 3 razy tak mi sie podobała. I jak na tamte czasy to byla odjazdowa gierka z super grafiką. Pozostaje tylko czekac na kolejne info a potem na samą gre :wacko:

#3 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 25 08 2007 - 17:13

Firma Take-Two Interactive w końcu zaprezentowała trailer swojej najnowszej produkcji, Mafia II. Możemy się z niego dowiedzieć kilku niezwykle interesujących informacji związanych z tytułem. Już teraz widać, że w najnowszej odsłonie gry będzie dużo przestępstw, przemocy, broni oraz... dobrej grafiki.
LINK

@watermark™
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

#4 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 08 03 2008 - 09:20

Mafia 2 ma się nad wyraz dobrze, o czym świadczą opublikowane po bardzo długiej przerwie nowe screenshoty. Trzeba przyznać, że wyglądają niezwykle apetycznie. Gra opracowywana jest z myślą o konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 oraz komputerach osobistych.

A oto nowe screeny:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

#5 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 16 12 2008 - 10:20

Najnowszy trailer z gry:

http://www.gametrail...ayer/43635.html

Trzeba przyznać, że grafika wymiata.

#6 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 19 01 2009 - 08:59

I kolejny filmik, ten sam ale tym razem nieco wydłużony:

http://www.gametrail...ayer/43636.html

Studio 2K Czech uznało za dobrą okazję do pochwalenia się mocą silnika napędzającego grę. Szef animacji studia mówi, że obydwa filmy są obrazem generowanym w czasie rzeczywistym.

Mafia II wyjdzie na platformy - PC, Xbox 360 i PlayStation 3. Gra pojawi się na pewno w tym roku, najpóźniej 31 października 2009. Na razie brak informacji o premierze w Polsce.

Osobiście nie mogę się doczekać :(

#7 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 21 04 2009 - 20:24

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia + nowy film z gry. Film trwa nieco ponad cztery i pół minuty. Przedstawia on bezpośrednio rozgrywkę, pochodzącą jednak z wczesnej wersji alfa produktu (nie jest to więc dopracowany i finalny produkt).

Wszystko to do wglądu na oficjalnej stronie gry:

http://www.2kgames.com/mafia2/

#8 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 28 05 2009 - 15:20

Mafia 2 zaliczy opóźnienie

Wraz z ogłoszeniem niezadowalającej sytuacji finansowej w ostatnim okresie, firma Take-Two poinformowała o opóźnieniu Mafii II. Produkt pojawi się dopiero w pierwszej połowie roku fiskalnego 2010. Podobna informacja pojawiła się na oficjalnej stronie gry Mafia II.

Prezes firmy, Ben Feder, powiedział, że stosuje on zawsze pewną politykę - nie serwować wina, jeśli jeszcze nie przyszła na nie pora. Gry otrzyma więcej potrzebnego czasu, dzięki czemu być może stanie się jeszcze lepsza.

Pewnym pocieszeniem jest to, że prezes Take-Two nie przewiduje dalszego przesuwania premiery ? w końcu podano już konkretny przedział czasowy. Rok fiskalny 2010 trwa od 1 listopada 2009 roku do 31 października 2010.

Krótki komentarz w tej sprawie można przeczytać również na stronie Mafii II: KLIK Autorzy mówią po prostu, że data premiery została przesunięta i ich gra pojawi się na początku 2010 roku na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz pecety. Można z tego wnioskować, że dzieło zostanie wydane w pierwszych miesiącach przyszłego roku kalendarzowego (a więc w drugim kwartale roku fiskalnego).

.

#9 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 31 07 2009 - 13:08

W sieci opublikowany został 15-minutowy film z rozgrywki, prezentujący drugą odsłonę marki Mafia. Produkcja ekipy 2K Czech prezentuje się na nim wyjątkowo dobrze.

Na film składa się długa scena prezentująca jedną z misji. Film zawiera sporo ujęć, których do tej pory nie znaliśmy. Widzimy tu świetnie zaprojektowane Empire City, fragmenty jeżdżone oraz efektowne strzelaniny, w których zazwyczaj towarzyszyć nam będą przyjaciele Vito Scalettiego, głównego bohatera historii.

Film można zobnaczyć pod tym adresem: KLIK

#10 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 02 09 2009 - 21:51

Kolejne nowe filmy z gry:

http://games.tiscali...?id=33992&r=top

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych