Skocz do zawartości


tablety.pl
- - - - -

[Z] Mythos [Z]
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 19 09 2007 - 13:25

Mythos

Strona: http://www.mythos.com/
___________________________________

Mythos to pozycja z gatunku cRPG przeznaczona do rozgrywki w sieci, dystrybuowana wyłącznie drogą elektroniczną za darmo i niewymagająca uiszczania opłat za korzystanie. Za jej przygotowanie odpowiada firma Flagship Studios, znana przede wszystkim z Hellgate: London. Z owym studiem developerskim należy kojarzyć jednego z jego założycieli, Billa Ropera, któremu zawdzięczamy kultowy już tytuł Diablo. Nie da się ukryć, że producenci całymi garściami czerpali z tej pozycji, wzorując się chociażby na jej rewolucyjnym stylu rozgrywki online.

Akcję umieszczono w fantastycznym świecie Uld, podnoszącym się z popiołów i zgliszczy pozostałych po długotrwałej wojnie z siłami ciemności. Do dyspozycji graczy developerzy oddali trzy rasy, na które składają się ludzie, elfy i gremliny. Poszczególni bohaterowie odznaczają się różnorodnymi umiejętnościami oraz posiadają niejednakowe ekwipunki. Użytkownik, wcielając się w daną postać, przemierza losowo generowane lochy, wypełnione niezliczoną ilością przygód, pułapek i zadań. Na swojej drodze spotyka się całą rzeszę postaci pobocznych, niejednokrotnie udzielających wskazówek co do wykonania kolejnych misji. Odkrywając kolejne tajemnice wspomnianej krainy ma się szansę na powiększenie swoich zasobów złota i kamieni szlachetnych. Fakt ten pozwala na zdobycie nowych elementów uzbrojenia, niezbędnych w pokonywaniu kolejnych przeciwników.

Największy atut Mythos stanowi możliwość zabawy nawet tysięcy osób na obszarze tego samego wirtualnego środowiska, niezależnie czy podejmują oni wyzwania w pojedynkę czy też w grupie. Daje to sposobność do współpracy między graczami, a także stawania do walki z innymi użytkownikami. Co więcej oferowana przez autorów rzeczywistość nieustannie zmienia się, a jej granice stale się poszerzają.

Producenci zaproponowali intuicyjny i prosty interfejs typu point&click, a akcję gry przedstawili w rzucie izometrycznym, dając tym samym możliwość łatwego zorientowanie się w bieżącej sytuacji. Warto też zwrócić uwagę na stronę wizualną niniejszego produktu. Spore wrażenie robi sposób ukazania potyczek, mających stosunkowo często miejsce w zacienionych lokacjach, co podkreślają towarzyszące im spektakularne efekty specjalne (wybuchy, użycie magii etc.).

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
.

#2 watermark

watermark

    Expert Rank

  • Na emeryturze
  • 3611 postów
  • Lokalizacja:piąty wymiar

Napisano 01 08 2008 - 21:30

Mythos znowu w produkcji
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych