Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

tylko pierwszy transfer wysoki

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 eveningers

eveningers

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 24 09 2007 - 20:17

Czy ktoś wie o co chodzi ? Ściągając pliki tylko pierwszy z listy ma pzryzwoita prędkość nawet do 60 K/s. Każdy kolejny ledwo dochodzi do 1 K/s i często wyskakuje jako błąd. Mam windows xp sp2,łącze ISDN 512,nie korzystam z innych programów p2p,prawidłowo skonfigurowany program i otwarty port.Co się dzieje?

#2 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 24 09 2007 - 20:30

Skoro posiadasz XP SP2 - czy zdjąłeś blokadę w pliku TCPIP.SYS? Chodzi mi o tę akcję:

http://searchengines...SP2-t23799.html

#3 eveningers

eveningers

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 24 09 2007 - 20:38

Skoro posiadasz XP SP2 - czy zdjąłeś blokadę w pliku TCPIP.SYS? Chodzi mi o tę akcję:

http://searchengines...SP2-t23799.html

tak ,wyłączyłem zaporę w windowsie a oprócz tego dodałem soulseeka do wyjątków.Zrobiłem też patch i nic nie pomogło

#4 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 24 09 2007 - 21:35

Zakładam, że patch TCPIP.SYS na pewno wykonany poprawnie. Czy to są pliki od tego samego użytkownika czy różnych? Czy masz wystarczającą ilość miejsca na dysku i czy dysk jest zdefragmentowany?

#5 eveningers

eveningers

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 25 09 2007 - 09:24

[Dzięki ogromne za zainteresowanie :ph34r: Zanim zacząłem błagać o pomoc przeczytałem wszystkie posty na forum w nadziei ze znajdę rozwiazanie na mój problem.Z wielu porad skorzystałem (dziękuję wszystkim użytkownikom :lol: ). Dysk mam niedawno sformatowany,zdefragmentowany,wykorzystany ledwie w połowie,nie instalowałem żadnych nowych programow.Problem jest niezależnie czy ściągam od jednego czy od kilku użytkowników - wygląda to tak że pierwszy transfer z listy od każdego użytkownika ( od 1 czy też od 5) jest w porządku ,każdy kolejny z listy to masakra.Zauważyłem że pomaga restartowanie kompa ale w ten sposób wciąż trafiam na koniec kolejki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych