Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

[z]Unreal Tournament 3[/z]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 27 09 2007 - 13:11

Unreal Tournament 3 ma ukazać się na Pecety i PlayStation 3 w listopadzie 2007. Wersja na Xboxa 360 ukaże się dopiero w przyszłym roku. Możliwe, że dopiero wraz z ostatnią premierą uruchomiona zostanie usługa cross-platform.
Trailer-LINK

@watermark™
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

#2 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 04 10 2007 - 11:51

Wymagania minimalne Unreal Tournament III:
- Systemu Windows XP (z SP2) lub Windows Vista
- Procesor 2,0+ GHZ (Single Core)
- Karta graficzna NVIDIA 6200 bądź ATI Radon 9600
- 512Mb pamięci RAM
- 8GB miejsca na dysku twardym

Wymagania rekomendowane Unreal Tournament III:
- System Windows XP (z SP2) lub Windows Vista
- Procesor 2,4+ GHZ Dual Core
- Karta graficzna NVIDIA 7800GTX bądź ATI x1300
- 1GB pamięci RAM
- 8GB miejsca na dysku twardym

@watermark™
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.

#3 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 15 10 2007 - 07:03

Wlasnie ukazało się demo UT3 =====> Pobierz

#4 Mimic

Mimic

First Rank

• Użytkownicy
  • 79 postów

Napisano 19 10 2007 - 12:55

o jak się fajnie w to gra naprawdę raj dla oczu i duża dynamika akcji.Ta sama muzyczka i bronie nawiązująće do pierwszej jakże udanej części nad którą mnóstwo czasu spędziłem,ale w drugą już nie grałem.Na razie tylko 3 mapki ale radocha przednia,najfajniej się gra z pojazdami których jest wystarczająco dużo a ma być jescze więcej. A ten robocik ala wojna śwatów jest mocny.Mapki możliwe że są jakieś nowe na file froncie,ale już niedługo pełna wersja.Gra mi się nie ścina ustawienia standardowe ,dałem najwyższą rozdzielczość i max textury tyle zmieniłem,zobaczymy jak to będzie w pełnej wersji. No komp mam dobry C2d 6420 8800 gts 640mb 2gb ram ale taki stalker bez patchy miał czasem przycięcia,więc może ten silnik graficzny nie będzie taki wymagający.Jednak uważam że silnik source z wielu względów jest lepszy,choć do tej gry mógłby sie nie nadawać, większy miód dla oczy uświadczyłem grając własnie w dark messiah,ale te silniki raczej nie powinno się porównywać bardziej myślę należy uwzględnić różnice miedzy silnikiem zastosowanym w doom 3 i później powielanym w kilku produkcjach w szczególności patrząc na grę quake wars która wydaje się być trochę do ut3 podobna, chodż pewnie bardziej do battlefildów.ważne że dobrze sie gra,pojazdy przyciągają chodz bez nich rozgrywka też jest równie dobra.Ciekaw jetem jak zaprezentuje się tryb pojedynczej gracza,może będzie prawdziwa fabuła bo o tym nie czytałem lecz jednak nie to ma przyciągać gracza.Nawet bym sobie z kimś pograł przez neta
nie wiem jak to jest z grą na necie,słyszałem że są problemy ale na razie na botach dobrze się gra

#5 szamrok

szamrok

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 1965 postów

Napisano 19 10 2007 - 12:58

Silnik Source przy UT3 wypada blado jesli chodzi o grafike i efekty.
Dołączona grafika - darmowy program do katalogowania książek

#6 Heniek

Heniek

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 8194 postów

Napisano 25 10 2007 - 15:58

Unreal Tournament III w połowie listopada

Epic Games zdradza datę premiery pecetowej edycji Unreal Tournament III. Narazie dla Australii.
Dokładnie w połowie listopada w Australii ma zostać wydany najnowszy twór studia Epic – shooter Unreal Tournament III. Mowa o edycji na komputery PC, zwolennicy konsol na premierę FPS poczekają bowiem do początku roku 2008.

Midway nadal milczy o dacie premiery UT III na terenie Europy, co z pewnością najbardziej interesuje graczy z Polski. Jeżeli pojawi się oficjalne oświadczenie w tej sprawie, czym prędzej Was o tym poinformujemy. Tymczasem pozostaje mieć nadzieję, że także będzie to listopad, który zbliża się wielkimi krokami.

http://gry.onet.pl/1...,wiadomosc.html

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
mooo! [:

#7 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 30 10 2007 - 08:14

Oficjalny trailer do Unreal Tournament III

W sieci właśnie pojawił się prawdziwy skarb dla tych, którzy z utęsknieniem czekają na kolejną odsłonę słynnego Unreal Tournament III. Mowa tu o najnowszym trailerze do gry.

Najzagorzalsi fani Unreal Tournament III zapewne mieli już okazję do bliższego zapoznania się z rozgrywką. Wszystko przez wersję beta, która została opublikowana na początku tego miesiąca i nadal jest dostępna do ściągnięcia z oficjalnej strony tytułu. Niestety, umożliwia ona jedynie zabawę w tryb multiplayer.
Dlaczego niestety? Otóż twórcy zapowiedzieli, że UT III zawierać będzie w sobie dosyć rozbudowany tryb dla pojedynczego gracza. I chociaż nie jest to coś, z czego słynie seria Unreal, to trzeba przyznać, że brzmi ciekawie.
Nowy trailer dotyczy właśnie trybu singleplayer. Jak prezentuje się cząstka fabuły? Czy gra jest tak wciągająca jak zapowiada producent? Przekonacie się oglądając filmik.
Co do samej gry to jej premiera zbliża się wielkimi krokami. Ma ona nastąpić w listopadzie 2007 roku. Wtedy to właśnie tytuł okaże się na PlayStation 3 oraz PC. Czekamy z niecierpliwością. Oby kolejna część Unreala była godna poprzedniczek. Już to zagwarantuje jej sukces.
źródło & trailer

@watermark™

#8 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 08 11 2007 - 23:45

Midway ujawnił dokładną datę premiery Pecetowej wersji Unreal Tournament 3 na Starym Kontynencie. Gra ukaże się pod koniec tego miesiąca.

Unreal Tournament 3 swoją amerykańską premierę będzie miał już 19 listopada. Teraz znana jest już także data wydania gry na Starym Kontynencie.
Europejska premiera Unreal Tournament 3 odbędzie się 23 listopada. Data ta dotyczy jednak wyłącznie gry w wersji na PC. Osoby korzystające z Playstation 3 i Xboxa 360 będą jeszcze musiały uzbroić się w cierpliwość. Premiera na platformę Sony powinna nastąpić jeszcze w tym roku. Wersja na X360 trafi zaś do sprzedaży na początku 2008.
Wydawcą gry na naszym rynku jest CD Projekt. Firma ogłosiła, że Unreal Tournament 3 ukaże się na półkach sklepowych niecały tydzień po europejskiej premierze - 29 listopada. Gra będzie spolszczona w wersji kinowej, a jej sugerowana cena detaliczna wyniesie 129.90 zł.

źródło & ...

#9 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 14 11 2007 - 13:15

Ścieżka dźwiękowa do Unreal Tournament III

Zestaw z 2 płytami na których znajdować ma się ścieżka dźwiękowa do popularnego Unreal Tournament III ukaże się już w tym miesiącu. Jak zapowiada wydawca fani otrzymają ponad dwie i pół godziny nowej, klimatycznej muzyki.

Wiadomość została przekazana wczoraj przez wytwórnię Sumthing Else Music Works, współwydawcę płyty. Drugą firmą odpowiedzialną za ukazanie się krążka jest Epic Games. Premiera ścieżki dźwiękowej datowana jest na 20 listopada.
Przy produkcji płyty brał udział Rom Di Prisco oraz Jesper Kyd. Obydwaj panowie mają już spore doświadczenie w tworzeniu muzyki do gier. Pierwszy odpowiadał za muzykę do serii gier Need for Speed. Drugi zdobył sławę dzięki swoim kompozycjom do słynnego przeboju Hitman.
Mike Larson, przedstawiciel Epic Games, oświadczył że ścieżka dźwiękowa do nowego Unreala jest bardzo klimatyczna. Utwory są szybkie i głośne, jednym słowem idealnie pasują do specyfiki gry.
Obydwaj kompozytorzy nigdy nie pracowali przy muzyce do żadnej części Unreala, ale ze swojej pracy wywiązali się podobno nieźle. Na płycie usłyszymy kilka zmiksowanych utworów z poprzednich odsłon hitu. Wszystko to wsparte ma być bardzo dobrze skomponowaną muzyką elektroniczną.

źródło

#10 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 21 10 2008 - 20:12

Unreal Tournament 3 doczeka się rozszerzenia

Okazuje się, że przypuszczenia ludzi z serwisu GameSpot dotyczące porzucenia przez firmę Midway Games jednej z najbardziej zasłużonych serii sieciowych FPSów – Unreal Tournament są niesłuszne. Według analiz jednego z tamtejszych redaktorów ze względu na niższą od oczekiwanej (według danych zebranych przez GameSpot jest to około pół miliona kopii na wszystkich platformach łącznie w Stanach Zjednoczonych) sprzedaż Unreal Tournament 3 oraz NBA Ballers: Chosen One (60 tysięcy egzemplarzy) wydawca usunie ze swojej listy obydwa cykle. Mark Rein, wiceprezes studia Epic Games powiedział wczoraj serwisowi EuroGamer, że Midway nie tylko nie planuje porzucenia kolejnych wydań, ale nawet współpracuje z jego firmą nad pewnym większym dodatkiem do UT 3, który oczywiście ma być bardzo ekscytujący i powiększyć grono fanów gry. Niestety Mark nie wspomniał, czy będzie to tradycyjne (pudełkowe) wydanie, czy też dodatkowa zawartość do pobrania. Dodał jeszcze, że Unreal Tournament 3 sprzedał się w ponad milionie egzemplarzy na całym świecie.

Dołączona grafika

Źródło: www.gry-online.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych