Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

MITSUBISHI TRIUM ARIA - SIMLOCK

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 BMPOLSKA

BMPOLSKA

First Rank

• Na emeryturze
  • 1 postów

Napisano 24 10 2007 - 11:07

Witam posiadam stary telefonik MITSUBISHI TRIUM ARIA używa go moja żona.Posiada on Simlocka na sieć ORANGE a właśnie się składa ze przechodzę do innego operatora więc potrzebuję zdjąć simlocka.Szukałem sporo na necie jak mam ściągnąć niestety udało mi się jedynie znaleźć programik który owszem ściąga simlocka ale trzeba mieć telefon podłączony do kompa.Nigdy nie miałem kabla do podłączenia tegoż aparatu do kompa nawet nie wiedziałem że jest taka możliwość gdyż jest on naprawdę stary.Udło mi się wyciąnąć kod telefonu poprzez wpisanie kombinacji *#06# i to wszystko.Potrzebowałbym jakiegoś generatora kodu lub gotowy kod.Bardzo wszystkich proszę o pomoc.

#2 Gutek-Pablo

Gutek-Pablo

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 3357 postów

Napisano 31 10 2007 - 23:23

Proponuję jakąś budkę i tam ściągną Tobie Simlocka, oczywiście odpłatnie

#3 Marianna261983

Marianna261983

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 27 09 2009 - 19:46

Mam takie małe indywidualne pytanie.Czy państwo są może zainteresowani sprzedażą tego telefonu? Pytam ponieważ bardzo mi na tym modelu telefonu zależy a jak na złość nigdzie nie można go kupić a sieć mi odpowiada jeśli chodzi o orange.Bardzo bym prosiła o odpowiedz na mój adres email lub prywatny nr tel. To jest mój adres email Marianna-26@o2.pl A to jest mój nr tel +48503303672. Z powarzaniem Makowska Maria

#4 marekW

marekW

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 5708 postów

Napisano 27 09 2009 - 20:42

@Marianna261983 - podejrzewam, że tego zabytku już nie kupisz, nawet jeśli ktoś go ma to chyba o tym już nie pamięta. Proponuję przejść po komisach, bo nawet na allegro nie jest dostępny zostały tylko ładowarki. Życzę powodzenia.

BTW jakiś sentyment, wspomnienia?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych