Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Wiedźmin (The Witcher)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#16 SquizZz

SquizZz

Second Rank

• Na emeryturze
  • 99 postów

Napisano 15 11 2007 - 01:38

Ja mam nastepujacy problem :

Gra dzialala normalnie, DTpro i inne rzeczy rowniez zainstalowane jak trzeba, po restarcie komputera gra wyrzucila mi :Uwaga : Minimalne wymagania sprzetowe nie zostaly spelnione. Troche to dziwne bo doslownie pare h temu gra smigala ze wszystkim na maxa (no moze nie ze wszystkim ale z wiekszoscia :ph34r:)

moja konfoguracja : GF8600GT 2GB ram Athlon64 X2 3200

zarowno z patchem jak i bez patcha ciagle wyskakuje mi to info ... co robic dorotko ?

//edit :

zauwazylem ze po resecie wgralo mi pare aktualizacji windowsa czy to moze byc przyczyna ? uzywam tez najnowszych certyfikowanych sterownikow do karty graficznej

#17 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 15 11 2007 - 11:35

Ja mam nastepujacy problem :

Gra dzialala normalnie, DTpro i inne rzeczy rowniez zainstalowane jak trzeba, po restarcie komputera gra wyrzucila mi :Uwaga : Minimalne wymagania sprzetowe nie zostaly spelnione. Troche to dziwne bo doslownie pare h temu gra smigala ze wszystkim na maxa (no moze nie ze wszystkim ale z wiekszoscia :ph34r:)

moja konfoguracja : GF8600GT 2GB ram Athlon64 X2 3200

zarowno z patchem jak i bez patcha ciagle wyskakuje mi to info ... co robic dorotko ?

//edit :

zauwazylem ze po resecie wgralo mi pare aktualizacji windowsa czy to moze byc przyczyna ? uzywam tez najnowszych certyfikowanych sterownikow do karty graficznej

Wymagania minimalne:
- Microsoft Windows XP Service Pack 2, Vista (System Operacyjny musi posiadać dostępne aktualizacje)
- Procesor: Intel Pentium 4 2.4GHz lub AMD Athlon 64 +2800
- Pamięć RAM: 1024 MB RAM w przypadku Microsoft Windows XP / 1536 MB dla - Microsoft Windows Vista
- Karta graficzna: 128 MB Video RAM, z obsługąDirectX9 Vertex Shader/ Pixel Shader 2.0 (NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon 9800)
- 8.5 GB wolnego miejsca na dysku twardym
- Karta dźwiękowa zgodna z DirectX 9.0c
- Napęd DVD

Zainstaluj: "169.04_forceware_winxp_32bit_international_beta"
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

#18 SquizZz

SquizZz

Second Rank

• Na emeryturze
  • 99 postów

Napisano 15 11 2007 - 16:49

Wymagania minimalne:
- Microsoft Windows XP Service Pack 2, Vista (System Operacyjny musi posiadać dostępne aktualizacje)

Windows XP - Wszystkie aktualizacje do 15 listopada zainstalowane SP2 to oczywista oczywistość

- Procesor: Intel Pentium 4 2.4GHz lub AMD Athlon 64 +2800

Procesor Athlon 64 X2 +3200

- Pamięć RAM: 1024 MB RAM w przypadku Microsoft Windows XP / 1536 MB dla - Microsoft Windows Vista

2048 MB RAM + 500 MB wirtualnej

- Karta graficzna: 128 MB Video RAM, z obsługąDirectX9 Vertex Shader/ Pixel Shader 2.0 (NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon 9800)

GeForce 8600GT

- 8.5 GB wolnego miejsca na dysku twardym

32gb wolnego na systemowym, 18gb wolnego na "de"

- Karta dźwiękowa zgodna z DirectX 9.0c

SoundBlaster Live24 external

- Napęd DVD

LG

Niestety po zainstalowaniu Forceware 169.04 nic nie uleglo poprawie ciagle gra mowi ze jej malo, inne gry takie jak np NFS PS , SOF-Payback chodza bez zarzutow

#19 driven

driven

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 4287 postów

Napisano 15 11 2007 - 22:17

gra wyrzucila mi :Uwaga : Minimalne wymagania sprzetowe nie zostaly spelnione.

A była w tym komunikacie jakaś informacja odnośnie tego jaki element nie spełnia wymagań czy tylko tak ogólnie?
Dołączona grafika

Ten post nie może być powielany bez mojej zgody.
Copyright © 2006-2010 Wszystkie prawa zastrzeżone abym poczuł się wyjątkowy. :-)

#20 SquizZz

SquizZz

Second Rank

• Na emeryturze
  • 99 postów

Napisano 15 11 2007 - 23:28

Dołączona grafika

Najbardziej zastanawia mnie to ze gra dzialala a nawet doszedlem do 2 aktu :ph34r:

Na poczatku myslalem ze to wina windowsa, wiec odzyskalem system i nic,

Potem sterowniki od grafiki poszly w ruch i testowalem z 7 roznych warjacji wlacznie z tymi "podkreconymi" - nadal nic,

Przyszlo mi do głowy ze moze moja karta dzwiekowa nie jest jednak taka całkiem łosia łosia (dziwne rozumowanie bo jeszcze 48h temu dzwieki byly wlasnie jej zasluga) , podlaczylem pod zintegrowana na plycie i ciagle to samo

Najprawdopodobniej mogl bym jeszcze szperac w ustwieniach karty dojsc do wniosku ze cos moze byc nie tak z glosnikami ze myszka moze nie chodzi tak szybko jak by wiedzmin sobie tego zyczyl ... Zdroworozsadkowo postanowilem zainstalowac wiedzmina na moim starym lapsie : karta zintegrowana, 1gb ramu jakies wejscia (no jednym slowem laptop z serii bardziej trabant/wartburg niz lamborghini/ferrari) i skurczybyk odpalil. Tnie sie niemilosiernie nie widac polowy tekstur wyglada strasznie i laduje sie dobe ... ale ruszyl.

Wiec z usmiechem moge stwierdzic ze to na 100% wina kochanego windowsa (chociaz nie mam bladego pojecia co moglo sie stac) Niedlugo przerzucam sie na viste wiec mam nadzieje problem rozwiaze sie sam :)

Dzieki za poswiecony czas i Wasza pomoc

#21 krtecik

krtecik

First Rank

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 15 11 2007 - 23:31

mam następujący sprzęt:

WinXP SP2+aktualizacje
Sempron 3000+
1GB RAM
ATI Radeon 9550 128MB

mimo, iż teoretycznie grafa nie obsługuje TheWitcher'a, to instalacja przebiegła bezproblemowo; mało tego gra śmiga całkiem całkeim:D jednak jest pewien mankament - gra potrafi się zaciąć w pewnym momencie bez odzewu, po prostu totalny zwis - bez ostrzeżenia i w różnych etapach gry (czasami po 5 minutach, czasami po 3 godzinach)...
moje pytanie jest następujące: czy to jest spowodowane brakiem sprzętowym, czy coś innego mi nawala? dodam, że mam zainstalowane najnowsze sterowniki Omegi 3.8.421...

#22 SquizZz

SquizZz

Second Rank

• Na emeryturze
  • 99 postów

Napisano 16 11 2007 - 00:47

mam następujący sprzęt:

WinXP SP2+aktualizacje
Sempron 3000+
1GB RAM
ATI Radeon 9550 128MB

mimo, iż teoretycznie grafa nie obsługuje TheWitcher'a, to instalacja przebiegła bezproblemowo; mało tego gra śmiga całkiem całkeim:D jednak jest pewien mankament - gra potrafi się zaciąć w pewnym momencie bez odzewu, po prostu totalny zwis - bez ostrzeżenia i w różnych etapach gry (czasami po 5 minutach, czasami po 3 godzinach)...
moje pytanie jest następujące: czy to jest spowodowane brakiem sprzętowym, czy coś innego mi nawala? dodam, że mam zainstalowane najnowsze sterowniki Omegi 3.8.421...

Kiedy niedawno nie posiadalem 2gb ramu zauwazylem ze wiedzmin strasznie zawala pamiec wirtualna, prawdopodobnie to moze byc zrodlem problemu. Przy gigabajcie ramu windows informowal mnie o za malej ilosci ww. pamieci i sam rozszerzal plik. Dlatego mysle ze pic moze polegac na tym iz dysk moze byc pofragmentowany dane z wirtualnej "gubia sie" a gra umiera. Polecam defragmentacje i chdisk - powinno pomodz

#23 krtecik

krtecik

First Rank

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 16 11 2007 - 18:21

Dlatego mysle ze pic moze polegac na tym iz dysk moze byc pofragmentowany dane z wirtualnej "gubia sie" a gra umiera. Polecam defragmentacje i chdisk - powinno pomodz

niestety to nic nie dalo;/

#24 Tharivol

Tharivol

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 25 11 2007 - 13:10

Mam podobny problem jak kolega... Wszystko się instaluje bardzo ładnie, lecz podczas uruchamiania Wiedźmina wyskakuje błąd iż wymagania nie zostały spełnione...
Mój sprzęt to:
Geniune Intel CPU T2080 1.73GHz, 1.73 GHz,
2 GB RAM
Mobile Intel 945 GM Express Chipset Family
Windows XP Professional Service Pack 2

A tak przy okazji to jak odpalam daemona na vista to wyskakuje bład: anable to add adapter. I to przy samym uruchamianiu programu :)

#25 Heniek

Heniek

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 8194 postów

Napisano 25 11 2007 - 13:25

@Tharivol poczytaj sobie: http://searchengines...a...st&p=434684
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
mooo! [:

#26 Tharivol

Tharivol

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 25 11 2007 - 15:01

Ale to znaczy, że mając kartę Intela, nie będę w stanie w ogóle odpalić tej gry?
Czy jest jakiś sposób, na ominięcie sprawdzania przez program mojego sprzętu?

#27 Heniek

Heniek

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 8194 postów

Napisano 25 11 2007 - 15:06

Ale to znaczy, że mając kartę Intela, nie będę w stanie w ogóle odpalić tej gry?

Pewnie nie tylko tej, bo ta karta się nadaje do Office :)
Przeczytaj jeszcze sobie to: http://searchengines...showtopic=98829

Czy jest jakiś sposób, na ominięcie sprawdzania przez program mojego sprzętu?

Wymiana karty na 'normalną'.
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
mooo! [:

#28 kowaliusz

kowaliusz

First Rank

• Użytkownicy
  • 17 postów

Napisano 25 11 2007 - 15:23

Witam:)
Mam nastepujący problem z grą Wiedźmin. Instaluje ja zgodnie z instrukcjami w pliku nfo. DTP jest spatchowany. Utworzony virtualny dysk IDE i zamontowany mini obraz. Jednak gra nie chce wystartować. Woła o włożenie CD. Na 50 prób 2 razy mi sie uruchomiła jednak po restarcie kompa cała zabawa zaczyna sie od nowa, Przed instalacja DTP czyscilem rejestry by nie bylo zadnych smieci po Daemonie. Czy ktoś może mi podpowiadziec jaka moze byc tego przyczyna? Z góry dziekuję.

#29 Tharivol

Tharivol

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 25 11 2007 - 15:38

No nic... w każdym bądź razie dzięki Heniek za info :]
Pozdrawiam

#30 tomasz6

tomasz6

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 168 postów

Napisano 27 11 2007 - 17:57

Ja mam ten sam problem co V.S.O.P tylko reinstalka Deamona nie pomogła. Ściągnąłem crack (bardziej obraz płyty - mini image) i gdy mam go zamontowany w wirtualu (Deamon Tools Pro Agent) i chce na niego kliknąć to wyskakuje błąd, że plik jest uszkodzony......(ale on mnie i tak nie interesuje :) ) i włączam plik z grą (launcher) wyskakuje menu, klikam uruchom gre i nic...czekam i czekam i tak do osr...... śmierci :) . Już tyle się takich postów naczytałem i nic nie pomagało! Może wy mi pomożecie :P
- AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ OC na 2.5Ghz/ zasilacz: 400W
- 3 GB RAM OC
- [del]Palit Geforce 8600GT Sonic+ 256MB OC[/del]zepsuta :(
- Windows Seven Ultimate / Direct 11
- płyta głowna: Gigabyte GA-MA69VM-S2
- karta dźwiękowa Sound Blaster / głośniki 5.1 Creative

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych