Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Direct Connect ++ niby pobiera pliki, ale ich nie ma

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 toudi

toudi

Second Rank

• Na emeryturze
  • 91 postów

Napisano 12 11 2007 - 18:43

Zainstalowałem najnowszą wersję DC++. Z hubami łączę się normalnie, znajduję to co szukam, wszystko elegancko chodzi... do czasu. W ustawieniach na początku nie miałem wpisnaego folderu ściągniętych plików i pliki po pobraniu nigdzie nie były zapisywane, czyli od razu po ściągnięciu "wyparowywały". Stworzyłem więc i ustawiłem folder program files\DC++\downloads żeby tam byly pobierane pliki. Niestety, pliki po pobraniu... nie istnieją! W programie z zakładce ""finished downloads" są wszystkie pliki, ale jak klikam na któryś z nich to pisze żenie można odnaleźć określonego pliku, a w folderze downloads oczywiście plików fizycznie nie ma. Przy ściąganiu już nie ma jak do tej pory zielonego pska, tylko liczby w procentach, PO osiągnięciu 100% pisze "download finished idle", a w folderze nie ma nic... i tak sobie stoi pusty. Aha, każdy plik ma 64 kb, coś mi tu nie gra, nie mogą to być fejki, przecież w wyszukiwarce pisze obok każdej empetrójki że ma 7MB, 10MB, 15MB itd. a nie jakieś 64 kb...

#2 Krzysiek21

Krzysiek21

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 248 postów

Napisano 13 11 2007 - 13:05

Albo jakiś błąd z pobieraniem w DC i tych plików faktycznie nie ma (sa ale tylko smieci po 64 kb) albo gdzies są...
Wpisz w wyszukiwarke w windowsie Start>Wyszukaj wpisz nazwe i kliknij szukaj.Przeszuka ci dysk.Oczywscie wpisz nazwę pliku tak jak sie nazywa.

#3 toudi

toudi

Second Rank

• Na emeryturze
  • 91 postów

Napisano 13 11 2007 - 18:22

A jednak pliki się ściągają. Po kilkunastu minutach plik pojawia się w folderze. Chyba dc pobiera te pliki w podzielonych częściach, każda po 64 KiB (albo kb, nie pamiętam dokładnie). A te "zakończone 100%" to tak naprawdę zakończone 100% tej każdej kolejnej części o wielkości 64 kb (kib). Postęp ściągania całęgo pliku jst w zakładce download queue, obok plików oznaczonych jako "running", czyli te które są w ruchu. Jak więc wyłączyć tę opcję dzielenia plików na częśći? I jak przywrócić zielony pasek postępu, zamiast samych liczb i procentów?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych