Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

[z] Duke Nukem Forever [/z]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 26 11 2007 - 11:26

Dołączona grafika

Duke Nukem Forever

W Internecie pojawiły się plotki, jakoby długo oczekiwany Duke Nukem Forever miał trafić do rąk graczy w roku 2008. Na razie jednak są to informacje bardzo nieoficjalne. Niemniej jednak...
Fani popularnego "księcia" powoli zaczęli już chyba tracić nadzieję. O grze mówi się bowiem od bardzo dawna a postępu w jej produkcji od dłuższego czasu nie żadnego widać. To jednak zdaniem serwisu GameGuru ma się w najbliższym czasie zmienić.
Informacje o nadchodzącej premierze pochodzą z nieoficjalnego, ale podobno pewnego, źródła. Duke Nukem Forever jest podobno na bardzo zaawansowanym etapie produkcji i bardzo możliwe, że trafi na sklepowe półki już w 2008 roku. Trzeba przyznać, że byłaby to prawdziwa sensacja i niemałe zaskoczenie dla fanów serii.
Podobno w nowej odsłonie przygód "księcia", znajdziemy wiele elementów z poprzednich części gry. Co więcej, planowane jest wypuszczenie tytułu również na konsole. Ma być to zapowiedziane na jednej z wielkich przyszłorocznych imprez poświęconych grom komputerowym.

źródło

Użytkownik Landuss edytował ten post 24 04 2009 - 20:30

Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

#2 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 21 12 2007 - 14:29

Na ten tytuł miliony fanów czekają już nieomalże 10 lat. Choć w ostatnim czasie wielu graczy straciło już nadzieję, że gra kiedykolwiek pojawi się na rynku, to ostatnio pojawiło się kilka powodów by zmienić zdanie. Wszystko dzięki działaniom 3D Realms.

Mowa o wydanym w tym tygodniu trailerze promującym tytuł. Warto przypomnieć, że był to pierwszy filmik od czasów targów E3 z roku 2001.
Teraz pojawiła się kolejna bardzo ciekawa informacja. Otóż 3D Realms zapowiada, że dołoży wszelkich starań, aby nowa część Duke Nukem ukazała się na wszystkie najpopularniejsze platformy.

Przedstawiciel producenta, Scott Miller, przyznał, że firma jest zainteresowana takim rozwiązaniem, jednak na dziś dzień nie można niczego obiecać. Jego zdaniem należy być dobrej myśli bowiem prace nad grą idą lepiej niż można było się spodziewać. Nie był w stanie podać niestety żadnych konkretnych terminów. Na to, podobno, jest "jeszcze za wcześnie".

Same dobre informacje. Ciekawe tylko, co tym razem wyjdzie z szumnie zapowiadanych prac nad grą. Tak się bowiem składa, że nie pierwszy raz słyszymy o planowanej premierze nowej części przygód Księcia. Póki co, niestety, są to jedynie plany.

źródło & trailer
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.

#3 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 21 12 2007 - 15:33

Myślę, że pewnego dnia Duke znów zagości na Naszych kompach ---- to jednak marka, która niesie za Sobą krociowe zyski i nikt przy zdrowych zmysłach nie ukatrupi kury znoszącej złote jajka ;D

3D Realms znana jest z tego, że nie kończy Swoich projektów :P ---- 12 lat temu zaczęli pracę nad Prey i w końcu po 11 latach gra wyszła, ale pod skrzydłami innego, poważniejszego studia - Human Head Studios :P
Wyszło to grze na pewno na plus, bo Ci Panowie znani są z rzetelności ---- gra nie dość, że jest bardzo udana, to dodatkowo zachwyca optymalizacją kodu, którą nie mógł poszczycić się nawet Id Software, twórca silnika D3 ..... mam nadzieję, że w przypadku DNF, również prace zostaną zlecone zdolnym ludziom ..... po tylu latach oczekiwania, nie można wypuścić crapa, bo to może ostatecznie pogrzebać legendę Księcia .....

Sam teaser nic nie pokazuje i równie dobrze może być podpuchą, której celem jest dalszy, medialny szum wokół DNF i 3D Realms ..... dopiero trailer pokazujący gameplay może spowodować powrót nadziei .....

Pozdrawiam !!!! ---- Frog* .....

#4 montek

montek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1424 postów

Napisano 30 12 2007 - 19:21

Dołączona grafika

tjaaa, po tylu latach, żeby nie było jak ze stalkerem, to musi być rzeczywiście niezły przyp...el

teaser

kick some ass
!!!szukajcie(na forum...)a znajdziecie!!!
Dołączona grafika

#5 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 07 02 2008 - 15:28

Duke Nukem Forever wciąż wielką niewiadomą

W ostatnich dniach Internet obiegły plotki, jakoby gra Duke Nukem Forever miała wyjść jeszcze w tym roku. Twórcy Księcia oficjalnie zaprzeczyli jednak tym pogłoskom. W efekcie data premiery gry wciąż pozostaje wielką niewiadomą.
Współtwórca wytwórni 3D Realms, George Broussard, powiedział, że Duke Nukem Forever "będzie gotowy dokładnie wtedy, kiedy będzie gotowy". Oczywiście nie wnosi to zupełnie nic do tego co wiemy na dziś.
Przedstawiciel producenta przyznaje jednak, że firma ma już pewne hipotezy dotyczące ewentualnego terminu premiery. Na podanie żadnego z nich nie jest jednak jeszcze gotowa. Gra jest póki co w takiej fazie produkcji, że trudno byłoby określić przybliżoną datę jej premiery.
Broussard obiecał, że już niedługo fani będą mieli okazję trochę bardziej posmakować nadchodzącego przeboju z Księciem w roli głównej. Po wydaniu trailera do gry, 3D Realms szykuje dla graczy nową niespodziankę. Na razie nie wiadomo jednak, co to dokładnie może być.
Cóż, graczom pozostaje jedynie cierpliwie czekać i mieć nadzieję, że Duke Nukem Forever spełni pokładane w nim nadzieje...

źródło

#6 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 16 04 2009 - 11:47

Duke Nukem Forever ukończony w 90%?!

Z informacji podanych przez George’a Broussarda, szefa 3D Realms, wynika, że Duke Nukem Forever powstaje i ma się na tyle dobrze, że jej premiera może być już kwestią nie dekad, nie lat, lecz... miesięcy!

Broussard twierdzi, że 3D Realms poczyniło kolejne istotne kroki w kwestii dewelopingu DNF. Podobno autorom pozostało już tylko 71 spośród blisko 900 zadań, związanych z produkcją gry. Oznacza to, że ukończono ją w około 90%, co w przypadkach wielu innych pozycji równoznaczne jest z publikacją pierwszych poważnych materiałów (filmów i zrzutów ekranowych), prezentujących właściwy system rozgrywki. Czy tak samo będzie w przypadku Duke Nukem Forever?

Należy zwrócić uwagę na fakt, że nie jest to pierwszy sygnał, zwiastujący coś szczególnego w kwestii DNF. Pod koniec stycznia George Broussard wypowiadał się już na ten temat w podobnym tonie. Stwierdził wówczas dosyć jednoznacznie, że 2009 rok 3D Realms spędzi na „przycinaniu” i dopracowywaniu poszczególnych elementów gry.

www.gry-online.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych