Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

[z] Deus Ex 3 [/z]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 27 11 2007 - 10:25

Dołączona grafika

Kiedy na początku tego roku Edios otworzył nowe studio w Montrealu, zaraz pojawiły się doniesienia, że najprawdopodobniej powstanie tam kolejna odsłona Deus Ex. Teraz już zupełnie oficjalnie firma przyznała się, że pracuje nad grą zatytułowaną Deus Ex 3.

Pierwsze poważne informacje na ten temat pojawiły się w maju tego roku. Nieznane były jednak żadne szczegóły ani nawet tytuł gry.
Teraz, po paru miesiącach, na stronie Edios Montreal pojawiła się pierwsza wzmianka o nadchodzącej produkcji. Mowa o teaserze zatytułowanym Deus Ex 3.
Oprócz tego na stronie ukazał się odnośnik do forum poświęconemu DX3. Niestety i tam, jak na razie, brakuje jakichkolwiek konkretów związanych z kolejną częścią słynnej gry.
Deus Ex został stworzony w 2000 roku przez słynnego designera gier Warrena Spectora oraz studio Ion Storm. Gra zyskała wyśmienite oceny i w 2003 roku doczekała się kontynuacji, Deus Ex: Invisible War. Sequel niestety nie został już tak dobrze przyjęty na rynku. Teraz, po zamknięciu firmy Ion Storm, opiekę nad serią całkowicie przejęło studio Edios.

źródło oraz trailer
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

#2 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 03 12 2007 - 12:17

Deus Ex 3 na silniku Tomb Raider

W zeszłym tygodniu oficjalnie zostały potwierdzone prace nad najnowszą częścią hitu Deus Ex. Teraz szef odpowiedzialnego za produkcję gry oddziału Eidos, zdradził kilka szczegółów...

Najważniejsza informacja dotyczyła tego, że nowy Deus Ex powstanie na silniku Tomb Raidera, Crystal Engine. Stało się tak z dwóch powodów. Po pierwsze wybór tego silnika pozwoli zaoszczędzić wiele czasu programistom, ponieważ dostają już na starcie prawie gotowy produkt. Po drugie, prace nad grą przyczynią się z pewnością do ulepszenia silnika, na czym zyska cała firma.
Twórcy obiecują, że trzecia część gry będzie naprawdę niezwykłej jakości. To dlatego, że przed rozpoczęciem prac producent dokładnie przeanalizował to, co podobało się graczom w dwóch poprzednich częściach. Deus Ex 3, ma być więc pozbawiony błędów swoich poprzedniczek. Jednocześnie ma on zawierać wiele elementów z poprzednich części, oczywiście dostosowanych jakościowo do naszych czasów.
Dodatkowo nad tytułem czuwają programiści, którzy bardzo dobrze znają świat gry. Wszystko to ma sprawić, że najnowsze dzieło Eidos ma być, jak to określił przedstawiciel firmy, czymś wielkim.

Warto przypomnieć, że pierwsza część gry szybko stała się hitem. Przez niektórych uważana jest nawet za najlepszą grę wydaną kiedykolwiek na PC. Niestety sequel nie spełnił oczekiwać fanów i okazał się wielką klapą.

Dołączona grafika

źródło
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.

#3 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 03 12 2007 - 13:01

Pokładam w tym tytule spore nadzieje, a biorąc pod uwagę fakt, że dwójka nie spełniła oczekiwań, to ( mam nadzieję ;-) ) twórcy muszą zrobić grę wybitną, żeby nie doprowadzić Eidiosu na skraj bankructwa ......
Silnik TR idealnie nadaje się do tego typu gry, poza tym jest świetnie zoptymalizowany i klarowny, więc ładną oprawę mamy już zapewnioną ..... pozostaje kwestia gameplayu i fabuły, ale na to trzeba będzie poczekać ......

Swoją drogą ciekawe, czy na tym samym silniku robiony jest najnowszy TR ( Underworld ) ......

Pozdrawiam !!!! ---- Frog* .....

#4 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 09 09 2008 - 12:57

Po wielu miesiącach ciszy, wreszcie doczekaliśmy się potwierdzonych informacji związanych z grą Deus Ex 3. Tytuł zostanie szczegółowo opisany w przyszłym miesiącu, w kolejnym wydaniu magazynu PC Gamer.
Na forum NeoGAF pojawił się skan okładki najnowszego, 200 numeru magazynu PC Gamer. Redaktorzy pisma przygotowali dla graczy prawdziwą niespodziankę - obszerną zapowiedź gry Deus Ex 3. Artykuł promowany jest hasłem "konspiracja została zdemaskowana...", a zapowiadające go grafiki bezpośrednio nawiązują do filmików, które pojawiły się w związku z tytułem już w ubiegłym roku.

Co ciekawe, ta wiadomość jest pierwszą informacją odnoszącą się do Deus Ex 3, jaka ujrzała światło dzienne od wspomnianego trailera. Wszystko wskazuje więc na to, że fanów gry czekać będzie prawdziwa niespodzianka.

Deus Ex 3 powstaje w studiu Eidos Montreal

źródło: www.idg.pl

#5 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 22 10 2008 - 21:14

Deus Ex 3 może nie trafić na konsole

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że trzecia odsłona Deus Ex nie trafi na konsole, mimo że pierwotne plany zakładały wersje na X360 oraz PS3. Dlaczego? Developerzy nie chcą, aby gra została na ich potrzeby zbyt ?spłaszczona?.

W wywiadzie dla magazynu Edge, Jean-Francois Dugas, główny projektant gry, wspomniał o tym, że pierwotny Deus Ex był ?trochę powolny. [...] Nie było w nim zbyt wielu ekscytujących, pamiętnych momentów. Gra nastawiona była bardziej na symulację, niż na wrażenia.? I to właśnie zadecydowało o jej sile oraz wspaniałości, z czego fani dobrze zdają sobie sprawę. Prawda jednak jest taka, że masowy klient konsolowy oczekuje od gry prostej, niezbyt skomplikowanej akcji i gnania do przodu bez przesadnego kombinowania, zastanawiania się i godzin nauki sterowania. Eidos nie chce siłą pchać się na konsole z trzecią odsłoną, aby nie popełnić błędów z części drugiej (Invisible War), w której zastosowano zbyt wiele uproszczeń w stosunku do pierwowzoru ? fabuły, rozwoju postaci czy systemu walki. Wielu zapalonych zwolenników Deus Eksa po dziś dzień ma o to żal do producenta.

?W tym momencie nie wiemy jeszcze, na jakie platformy wyjdzie. Na pecety na pewno. Ale dla nas wydanie gry na konsolach nie może polegać na oberżnięciu jej z różnych cech. Jeśli ma się na nich pojawić, to na pewno z zachowaniem jej złożoności. Chcielibyśmy jednak, aby interfejs i sterowanie były proste do opanowania, nie ryzykując przy tym utraty potencjału? ? a to, niestety, w przypadku konsol nie jest łatwe.

Tyle Edge Online zdradził w zapowiedzi na swojej stronie internetowej.

Źródło: www.gry-online.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych