Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

[z] Bioshock 2: Sea of Dreams [/z]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 30 11 2007 - 14:09

Jeszcze nie ochłonęliśmy po emocjach jakie zaserwował nam Bioshock, a już w Internecie pojawiają się pierwsze plotki o jego następcy. Wiele wskazuje na to, że twórcy już teraz bardzo poważnie przygotowują się do produkcji sequela gry.
Wszystko zaczęło się od wiadomości, że firma 2K Boston otwiera nowe studio. Już sam ten fakt może dawać do myślenia. Szybko okazało się jednak, że to nie wszystko.

Nieoficjalnie mówi się, że większość zespołu jaki pracował nad Bioshockiem, ma dosyć współpracy z Kenem Levinem, jednym z szefów firmy. Władze 2K Boston zrozumiały problem i postanowiły otworzyć nowe, niezależne od niego, studio. Podobno ma ono zająć się w całości pracami na grą Bioshock 2. Póki co jednak producent gry nie wystosował żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie.
Trzeba przyznać, że rewelacje te są bardzo ciekawe. Nie tylko dlatego, że na rynku może ukazać się kolejny wielki tytuł, ale również dlatego, że niecodziennie zdarza się aby dochodziło do aż tak ostrych konfliktów. Swoją drogą, interesujące jest to, czym Ken Levine zasłużył sobie na taką niechęć swoich niedawnych współpracowników...
Oby informacje o nowym Bioshocku okazały się prawdziwe.

źródło
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

#2 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 08 01 2008 - 13:06

Dziennikarze Hrej.cz powołują się na anonimowe źródło powiązane z wydawcą Bioshocka, czyli 2K Games. Podobno Bioshock 2 jest już w produkcji i na rynku ukaże się w połowie roku 2009.
Według plotek, najważniejszymi elementami dla 2K Games jest grafika oraz fabuła produktu. Co prawda szczegółów na temat tej pierwszej jeszcze nie znamy, jednak co do fabuły to są już pewne niespodzianki. Podobno akcja drugiej części gry rozgrywa się przed wydarzeniami znanymi z jedynki.
Ciekawe czy plotki o powstaniu prequela Bioshocka okażą się prawdziwe... Sam pomysł wydaje się jednak być ciekawy, tym bardziej, że fabuła pierwszej części była diabelnie wciągająca.
Bioshock ukazał się 21 sierpnia 2007 roku. Dobra grafika i interesujący system walki to tylko niektóre z plusów gry. Tytuł został bardzo dobrze przyjęty zarówno w Polsce jak i na świecie. Czy zatem fani Bioshocka mogą już sobie ostrzyć zęby na drugą część tego hitu?

źródło
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.

#3 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 12 03 2008 - 11:58

BioShock 2 potwierdzony

Potwierdziły się plotki o tworzeniu kontynuacji jednej z najlepszych gier zeszłego roku, BioShock. Take-Two oficjalnie ogłosiło, iż pod koniec 2009 na rynek trafi druga część tytułu.
Wiadomość o tworzeniu kontynuacji BioSchocka jest już pewna. Potwierdziły się także inne plotki dotyczące projektu. Drugą częścią gry będzie się bowiem zajmował inny zespół producentów.
W tym momencie wiadomo jedynie, że premiera gry nastąpi najwcześniej w czwartym kwartale 2009 roku.
Czemu firma zdecydowała się ogłosić premierę tak wcześnie? Zapewne jest to związane z próbą przejęcia Take-Two przez Electronic Arts. Po potwierdzeniu prac nad drugą częścią BioShock wartość firmy zapewne wzrośnie.

źródło

#4 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 17 10 2008 - 16:28

Teaser trailer Bioshock 2!

Niektórzy szczęśliwi posiadacze PlayStation 3 już skończyli grać w swoją wersję BioShocka, za co w nagrodę otrzymali bonus w postaci pierwszego, króciutkiego zwiastuna drugiej części gry.

Sequel nagradzanego i ciężkiego od klimatu pierwszego Bioshocka zwać się będzie Sea of Dreams, a zwiastun który jest już do obejrzenia na YouTube: KLIK przedstawia piękny zachód słońca i tajemniczą niewiastę, która najwyraźniej powoduje, że z oceanu wychodzi nowy ląd (wszystko przy akompaniamencie nastrojowych chórów). Jak to z teaserami bywa – rzecz jest klimatyczna i rozbudza nadzieję.

Morze Marzeń trafić ma na rynek w przyszłym roku – dokładniej pomiędzy sierpniem a październikiem 2009. Czyli spokojnie rok oczekiwania. Za część drugą odpowiadać będzie inne studio developerskie – 2K Marin (wcześniej 2K Boston), miejmy jednak nadzieję, że czuwający nad projektem Ken Levine, główny designer jedynki, zapewni wysoką jakość rozgrywki w części drugiej.

Dołączona grafika

Źródło: www.gry-online.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych