Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

[z] Call Of Duty 5: World at War [z]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 04 12 2007 - 10:51

Call of Duty 5 w drodze

Nie ostygły jeszcze informacje o fuzji dwóch wielkich firm z branży gier, Activision i Vivendi, a już nowy koncern zapowiada swoje najbliższe tytuły. Gracze doczekają się między innymi Call of Duty 5.

Activision Blizzard wydało oświadczenie prasowe, w którym wymienia tytuły jakie znajdą się w najbliższym czasie w produkcji. Lista ta nie jest jednak pełna. Dotyczy ona jedynie tej części gier, które znajdowały się w planach Activision.

Z publikacji listy na pewno ucieszą się fani serii Call of Duty. Potwierdza ona bowiem, że wyjdzie piąta część gry. Prócz tego, za jakiś czas w sklepach znajdzie się także Guitar Hero IV. Na przyszły rok zaplanowane jest wydanie nowej gry o Agencie 007, Jamesie Bondzie.
Oprócz tego, część firmy związana z Activision przygotuje także nową, dziesiątą już produkcję sygnowaną przez słynnego skatera Tonego Hawka. Planowane są także gry na licencji firm Dreamworks i Marvel. Na razie jednak Activision Blizzard nie ogłosił więcej szczegółów na temat żadnej z wymienionych pozycji.

źródło
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

#2 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 11 12 2007 - 15:01

Call of Duty 5 powróci do czasów II Wojny Światowej?

Ostatnio Internet obiegły plotki, jakoby firma Treyarch pracowała już nad kolejną odsłoną gry ze znanej serii Call of Duty. Co więcej, wiele wskazuje na to, że Call of Duty 5 osadzona zostanie w czasach II Wojny Światowej.
Skąd pogłoski o osadzeniu fabuły w czasach II Wojny Światowej? Otóż na stronie producenta ukazało się ogłoszenie o pracę. Treyarch poszukuje bowiem projektanta poziomów do gry. W wymaganiach napisano, że ma on być doświadczony w tworzeniu gier FPS oraz TPS. Jako dodatkowe wymaganie dodano, że "kandydat powinien być fanem shooterów osadzonych w realiach II Wojny Światowej".
Czyżby miało to oznaczać, że Call of Duty 5 powróci do dobrej tradycji swoich poprzedniczek? Ostatnia część przeniosła nas w czasy współczesne, może czas więc na powrót do przeszłości?
Niestety aby poznać odpowiedzi na te pytania trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. W końcu na rynku króluje jeszcze gorący Call of Duty 4 Modern Warfare.

Ta gra już wszystkim dawno bokiem wyszła, jedyne co sie w tej serii zmienia to wymagania i cyferki przy shaderach.
Wciąż te same tekstury, te same postacie, wszystkie lokacje do siebie podobne, taka sama żałosna muzyka.Bo zamiast wypuścić konkretny edytor wygodny w użyciu to wolą wysysać kase wydając nowe częsci które mogłyby być dodatkami. Taka sama telenowela jak Simsy czy Medal of Honor.
Są i takie opinie.

źródło
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.

#3 Heniek

Heniek

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 8194 postów

Napisano 12 02 2008 - 03:25

"Call of Duty 5" potwierdzone

Koncern Activision oficjalnie potwierdził kolejną część popularnej serii "Call of Duty".
Wydana pod koniec zeszłego roku gra "Call of Duty 4: Modern Warfare" okazała się wielkim hitem. Przeniesienie akcji z okresu II wojny światowej, w czasy współczesne okazało się strzałem w dziesiątkę, a tytuł sprzedał się w ilości kilku milionów egzemplarzy, stając się jedną z najchętniej kupowanych gier ostatniego roku.

Kolejna odsłona była więc tylko kwestią czasu i właśnie została oficjalnie potwierdzona przez Activision. Co ciekawe, tytuł ukaże się na większą ilość platform, bo dodatkowo na Wii, PS2 oraz DS'a. Gra ma się ukazać w przyszłym roku fiskalnym.

Za: http://gry.onet.pl/1...,wiadomosc.html

Miło, bardzo :blink:
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
mooo! [:

#4 GORELORD

GORELORD

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 565 postów

Napisano 10 03 2008 - 02:05

Pewnie ze milo :)

kandydat powinien być fanem shooterów osadzonych w realiach II Wojny Światowej

To jeszcze nie znaczy, ze bedzie ona osadzona w IIgiej WS :)

Moim zdaniej, to byl wlasnie dobry krok ze strony Activision, zeby CoD4 byl osadzony w realiach walki z terroryzmem o ktorym tyle jest mowy.
Bardzo dobrze sie gralo i bardzo ciekawe plansze byly niektore. No i troche powiewu oryginalnosci..

Wiec tym bardziej nie moge sie doczekac 5tej odslony i mam nadzieje, ze pozostanie tematyka taka jaka jest, biorac pod uwage, ze nie ma za wiele pozycji o podobnych "klimatach".
Dołączona grafika

#5 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 09 06 2008 - 13:10

Brytyjski magazyn ujawnia pierwsze informacje dotyczące Call of Duty 5: World at War

Jak do tej pory piąta część serii Call of Duty pozostawała dla nas wielką niewiadomą. W Internecie pojawiały się pogłoski, że autorami piątki będzie ekipa Treyarch, że tym razem posmakujemy walk z Japończykami, w końcu, że gra korzystać będzie z tego samego silnika co Call of Duty 4: Modern Warfare. Wygląda na to, że wszystkie te plotki znalazły jednak swoje potwierdzenie.

Brytyjski magazyn gamesTM ujawnił w bieżącym numerze kilka informacji dotyczących Call of Duty 5: World at War. Faktycznie, za grę odpowiada studio Treyarch (wersja na Wii powstaje przy udziale oddzielnego zespołu). Teatrem działań wojennych staną się m.in. wyspy na Pacyfiku, gdzie będziemy mieli okazję zmierzyć się z niejednokrotnie fanatycznymi żołnierzami japońskimi. Po raz pierwszy w serii pojawi się modny ostatnio tryb kooperacji. W multiplayerze nie zabraknie pojazdów, podobnie jak w Call of Duty 3.

Gra powstaje na pecety, PlayStation 3, Xboksa 360 i wspomniane wyżej Nintendo Wii. Ta ostatnia wersja ma ponoć tylko niewiele odstawać od pozostałych oraz wykorzystywać kolbę karabinu przystawkę do wiilota o nazwie Zapper.

W magazynie znalazł się również opis pierwszej sceny, w której japoński dowódca gasi niedopałek papierosa wpychając go w oko amerykańskiego jeńca, po czym podrzyna mu gardło. Następnie zwraca się w kierunku gracza chcąc uczynić podobnie, jednakże w tym momencie przybywa nieoczekiwana pomoc.

Najprawdopodobniej kolejne informacje dotyczące Call of Duty 5: World at War poznamy w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

.

#6 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 22 06 2008 - 11:58

Pierwszy zwiastun filmowy z gry: http://www.gametrail...ayer/35413.html

#7 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 19 08 2008 - 11:10

Minimalne wymagania Call of Duty: World at War

Belgijski serwis 9live opublikował oficjalne wymagania najnowszego Call of Duty: World at War. Fani serii nie powinni się obawiać - autorzy dołożyli wszelkich starań by jak najwięcej osób mogło cieszyć się tytułem.
Call of Duty: World at War powstaje na silniku czwartej części serii, choć autorzy wprowadzili do oprawy graficznej kilka istotnych zmian. Na szczęście dla fanów, końcowy efekt nie oznacza potwornych wymagań sprzętowych. CoD: World at War powinno spokojnie działać na maszynach średniej klasy.

Oto minimalne wymagania Call of Duty: World at War:
- Procesor: AMD 64 3200+/Intel Pentium 4 3 GHz lub lepszy
- Pamięć: 512 MB RAM (Windows XP) lub 1 GB RAM (Windows Vista)
- Karta graficzna: 256 MB nVidia Geforce 6600GT/ATI Radeon 1600XT lub lepsza, wsparcie dla technologii Shader 3.0
- 8 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Call of Duty: World at War (określane również jako Call of Duty 5) przeniesie graczy na pola walki II Wojny Światowej. Autorzy zapowiadają, że tytuł zaoferuje możliwość wzięcia udziału w kampaniach, które dotychczas pomijano. Wiadomo więc, że będziemy walczyć w azjatyckiej dżungli (siły amerykańskie i australijskie - japończycy) bądź na froncie wschodnim tuż przez zakończeniem wojny (jako żołnierz Armii Czerwonej; zajęcie Berlina).

W grze dostępny będzie tryb kooperacji (do czterech osó;), który umożliwi przejście całej kampanii wraz z kolegami.
Call of Duty: World at War trafi na PC, Xboksa 360, Playstation 3, Wii oraz NDS. Premiera w listopadzie bieżącego roku.
źródło: www.idg.pl

#8 driven

driven

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 4287 postów

Napisano 19 08 2008 - 14:06

Wymagania bardzo rozsądne, może mój GF 7300GT da radę tak jak w CoD4 daje :D
Bardzo podoba mi się pomysł z trybem kooperacji, już szukam chętnych ;)
Tutaj macie trailer z trybu kooperacji 2 zawodników http://www.gametrail...ayer/38101.html Przy okazji widać jak gra będzie się prezentowała graficznie.
Jedynie misje w dżungli nie napawają mnie optymizmem, od razu przypomina mi się Medal of Honor: Pacific Assault i ciągłe wypatrywanie w zieleni otoczenia zielonych mundurów przeciwnika :/
Zastanawia mnie jeszcze tryb multiplayer, czy pójdą bardziej w stronę CoD4 czy może poprzednich części? Czy pojawi się tryb Hardcore? Czy będą perki? Czy może tylko strzały przez ściany rodem z CoD4? To oczywiście pytania nie do Was a do twórców gry, którzy pewnie z czasem odsłonią kolejne tajemnice.
Dołączona grafika

Ten post nie może być powielany bez mojej zgody.
Copyright © 2006-2010 Wszystkie prawa zastrzeżone abym poczuł się wyjątkowy. :-)

#9 RobertD

RobertD

First Rank

• Na emeryturze
  • 43 postów

Napisano 20 08 2008 - 12:14

Już nie mogę się doczekać.
Wymaganie ok, na nowym sprzęcie pójdzie.
Grałem w każdą część CoDa i nie żałuję straconych godzin. Czekam na piątkę!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych