Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

[z] Tomb Raider: Underworld [/z]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 04 12 2007 - 16:33

Wszystko wskazuje na to, że fani serii Tomb Raider mogą zacząć ostrzyć sobie zęby na nową część przygód Lary Croft. Najnowsza odsłona cyklu ze słynną panią archeolog w roli głównej ukaże się najprawdopodobniej z podtytułem "Underworld". Gra jest już podobno w produkcji.
Przypuszczenia o tym, że już wkrótce na rynku ma się ukazać kolejna część przygód Lary Croft, pojawiły się gdy wydawca zdecydował się zastrzec nazwę Tomb Raider Underworld. Urząd patentowy zaakceptował nazwę więc bardzo prawdopodobne, że coś jest na rzeczy.

Niestety na razie nie ma oficjalnego potwierdzenia tych informacji. Nie wiadomo więc jak mamy interpretować słowo "Underworld". Nasza kochana Lara może bowiem trafić zarówno do zapomnianych katakumb, jak również do podziemia... Przestępczego. Tak czy inaczej, na jakiekolwiek szczegóły pozostaje nam jeszcze poczekać.

źródło
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

#2 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 15 12 2007 - 13:41

Pierwsze szczegóły o Tomb Raider: Underworld!
Na początku grudnia znana była tylko nazwa kolejnej części Tomb Raidera. Teraz przyszedł czas na pierwsze potwierdzone informacje o nadchodzącym Tomb Raider: Underworld.

W pierwszych dniach grudnia informowaliśmy o tym, że producent zarejestrował w urzędzie patentowym nazwę Tomb Raider Underworld. Nieznane były jednak wtedy żadne szczegóły dotyczące najnowszej części przygód Lary Croft. Sytuację zmieniło pojawienie się na rynku nowego numeru magazynu Play, który jako pierwszy ujawnił niektóre szczegóły związane z produkcją.
Nie są to niestety informacje związane z fabułą gry. W tym zakresie wiadomo jedynie, że akcja będzie toczyć się po wydarzeniach znanych z Tomb Raider: Legend. Producent zachwala za to zmiany w silniku gry, na którym powstaje Underwold.
Przede wszystkim, twórcy mają zamiar poprawić animację głównej bohaterki. Zmianom ulegną także efekty świetlne. Producent chce też skupić się na detalach. Mają one zwiększyć realizm zabawy.
Przykłady? Ciała poległych przeciwników nie będą już znikać w tajemniczych okolicznościach, tylko zostaną do samego końca poziomu. Czynności wykonywane przez Larę (np. kucanie) będą powodować jej pobrudzenie się (w tym wypadku kolan). Także samo otoczenie ma być bardziej realistyczne. Twórcy podają tu przykład poziomu, który zlokalizowany został w Meksyku. Główna bohaterka chodząc po błocie będzie zostawiała ślady. Kiedy spadnie deszcz, wypełnią się one wodą.
Ciekawe czy wszystko to rzeczywiście wpłynie na polepszenie się rozgrywki. Z odpowiedzią na to pytanie trzeba będzie jednak jeszcze sporo poczekać. Na razie bowiem premiera zapowiedziana jest "na przyszły rok".
Tomb Raider Underworld ma ukazać się na PC oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.

źródło
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.

#3 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 21 12 2007 - 15:47

Na ten tytuł czekam, tradycyjnie już ;D, z dużą niecierpliwością ---- ostatnie dwie odsłony były rewelacyjne i jestem pewien, że kolesie z Crystal Dynamics nie zwiodą :P

Mam też cichą nadzieję, że po tym epizodzie zabiorą się za reedycję TR 2 :P bo była to jedna z najbardziej miodnych odsłon serii .....

Pozdrawiam !!!! ---- Frog* .....

#4 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 04 02 2008 - 17:46

Niedługo po oficjalnej zapowiedzi gry, Eidos wreszcie zdecydował się pokazać graczom jak będzie wyglądać najnowsza część przygód Lary Croft. W sieci pojawiły pierwsze screeny z Tomb Raider: Underworld.
Nie znamy jeszcze całej fabuły Tomb Raider: Underworld. Wiadomo jednak, że akcja najnowszej części gry będzie toczyć się po wydarzeniach znanych z Tomb Raider: Legend.
Producent na razie skupił się na zachwalaniu zmian w silniku gry, na którym powstaje Underwold. Przede wszystkim, twórcy mają zamiar poprawić animację głównej bohaterki. Zmianom ulegną także efekty świetlne. Producent zapowiada też chęć skupienia się na detalach. Mają one znacząco zwiększyć realizm zabawy.
Czy to wszystko okaże się prawdą? Jest pierwsza szansa aby się przekonać. Poniżej prezentujemy oficjalne screeny z gry.

Dołączona grafika Dołączona grafika

#5 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 24 06 2008 - 06:55

Tomb Raider: Underworld już w listopadzie?

W piątek Eidos oficjalnie potwierdził zamiar wydania kolejnej części gry, czyli Tomb Raider: Underworld. Co więcej, produkt ma trafić na rynek już w tym roku.
Tym razem Lara Croft wybierze się w skandynawskie podziemia, by zgłębić tajemnice niezbadanych dotąd mocy. Naszą bohaterkę czeka bardzo trudne zadanie, bowiem jeśli nie zdąży na czas, nasz świat czeka niechybna zagłada.

Producent gry zapowiada pewne zmiany w stosunku do poprzednich części oraz zapewnia o nieprzeciętnej grywalności dzieła. Jak będzie naprawdę, dowiemy się już za kilka miesięcy.

Na razie nie wiadomo wiele więcej na temat Tomb Raider: Underworld. Jak już wspominaliśmy, gra ma ujrzeć światło dzienne w listopadzie tego roku. Tytuł ukaże się zapewne na Xboksa 360, PS3, Wii, DS, PS2 oraz PC.

źródło

#6 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 20 07 2008 - 14:14

Najnowszy film z gry:

http://www.gametrail...ayer/37014.html

#7 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 29 10 2008 - 08:08

Pecetowe demo Tomb Raider: Underworld opóźnione, xboxowcy już grają

Wersja demonstracyjna najnowszych przygód Lary Croft miała pojawić się 28 października. I pojawiła się, ale na nieszczęście pecetowców – tylko w wersji na konsolę X360. Komputerowcy muszą poczekać do piątku.

Z bliżej niejasnych powodów (podobno są/były trudności w kodowaniu, a przy okazji nasi czujni forumowicze donoszą o zbyt dużym instalatorze – obecnie waży on ponad 2,5 gigabajta) premiera pecetowego dema Tomb Raider: Underworld odbędzie się w piątek – 31 października. Potwierdza to przedstawiciel Eidosa na oficjalnym forum.

Dołączona grafika

Źródło: www.gry-online.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych