Skocz do zawartości


tablety.pl

tablety.pl

Rejestracja: 18 mar 2013
Poza forum Ostatnio: 07 05 2013 09:40
-----

Moje tematy

Brak Xiaomi Mi 6 Plus to wina Galaxy S8

wczoraj, 16:11

Xiaomi Mi 6 Plus nie został zaprezentowany w zeszłym tygodniu wraz z 5,15-calowym modelem Mi6. Jeśli wierzyć nowym plotkom, to premiera została wstrzymana z powodu Samsungów Galaxy S8, a dokładniej przez braki procesorów Snapdragon 835, które w pierwszej kolejności trafiają do flagowców Koreańczyków. Być może Xiaomi Mi 6 Plus jeszcze zadebiutuje.

xiaomi-mi-6-plus-560x357.jpeg


Wyświetl pełny artykuł

Microsoft kończy inwestować w Windows 10 Mobile

wczoraj, 12:57

Windows 10 Mobile to już wymierający system. Wiedzą to użytkownicy i wie to Microsoft, który zdaje się wycofywać z tej gałęzi. Z najnowszego raportu wynika, że Microsoft zamierza przestać inwestować w Windows 10 Mobile od tego kwartału. Nie wiadomo jednak, czy chodzi o sam system czy również o smartfony. Aktualnie nie zapowiedziano nowych Lumii i nikt się ich nie spodziewa.


Nie od dziś wiadomo, że Windows to wymierający system na smartfonach. W maju minionego rok z telefonów z systemem Microsoftu korzystało już mniej niż 1% użytkowników.


Wyświetl pełny artykuł

LG G6 w przezroczystej obudowie, czyli zrób to sam (wideo)

wczoraj, 10:42

Zack z kanału JerryRigEverything ostatnio przerobił sobie własnego Galaxy S8, któremu zafundował przezroczyste plecki. Youtuber postanowił zrobić to samo z LG G6. Smartfon Koreańczyków też ma szklaną obudowę i usunięcie jej dodatkowych warstw sprawia, że LG G6 z tyłu staje się przezroczysty. Efekt końcowy jest naprawdę dobry.

lg-g6-1-560x367.jpeg


W tym tygodniu wspominaliśmy

Wyświetl pełny artykuł

Apple Park jeszcze nie do końca gotowy (wideo)

wczoraj, 10:23

Apple Park, nowa siedziba giganta z Cupertino, miała być gotowa do przeprowadzki w kwietniu. Jest już końcówka miesiąca. Czy Apple zatem zdążyło się przeprowadzić do nowej siedziby w Cupertino? To możemy zobaczyć na nowym filmie, jaki pojawił się na kanale Matthew Robertsa opublikowanym w serwisie YouTube.


apple-park-may-560x278.jpg


Apple Park, bo tak ma się


Wyświetl pełny artykuł

Najlepsze nowe aplikacje i gry na iOS [kwiecień 2017]

wczoraj, 08:16

Wybraliśmy dla was najlepsze http://www.tablety.pl/tag/nowe-aplikacje/' target='_blank' style='color: inherit !important; text-decoration: none; border-bottom:1px dashed;' title='Zobacz inne artykuły na ten temat...' >nowe aplikacje i gry kwietnia z App Store. W poniższym zestawieniu znajdziecie wyselekcjonowane pozycje na iOS, które powinny przypaść Wam do gustu. Szczególnie polecam zwrócić uwagę na grę CATS, a także aplikację Clips stworzoną przez Apple. To najlepsze naszym zdaniem produkcje, jakie zadebiutowały w tym miesiącu i które już czekają by znaleźć się na Waszych iPhone'ach i iPadach.<a href='http://www.tablety.pl/tag/apple/' target='_blank' style='color: inherit !important; text-decoration: none; border-bottom:1px dashed;' title='Zobacz inne artykuły na ten temat...' >Apple</a> <a href='http://www.tablety.pl/tag/app-store/' target='_blank' style='color: inherit !important; text-decoration: none; border-bottom:1px dashed;' title='Zobacz inne artykuły na ten temat...' >App Store</a> iOS gry i <a href='http://www.tablety.pl/tag/aplikacje/' target='_blank' style='color: inherit !important; text-decoration: none; border-bottom:1px dashed;' title='Zobacz inne artykuły na ten temat...' >aplikacje</a>
Wyświetl pełny artykuł