Skocz do zawartości


tablety.pl

tablety.pl

Rejestracja: 18 mar 2013
Poza forum Ostatnio: 07 05 2013 09:40
-----

Moje tematy

Xiaomi Mi Note 3 nie zadebiutuje w tym roku?

wczoraj, 16:04

Xiaomi Mi Note 3 będzie następcą Mi Note'a 2 z 2016 roku, ale możliwe, że na niego trochę poczekamy. Jeden z chińskich analityków stwierdził, że premiera tego telefonu może nie odbyć się w tym roku. Jeśli to prawda, to Xiaomi na nowego flagowca z zakrzywionym ekranem być może każe nam poczekać niemal tyle, co musieliśmy na Note'a 2.

mi-note-2-1-560x280.png
Wyświetl pełny artykuł

iPhone 8 w momencie premiery będzie trudno dostępny. Winny Samsung Dis

wczoraj, 15:15

http://www.tablety.pl/tag/iphone-8/' target='_blank' style='color: inherit !important; text-decoration: none; border-bottom:1px dashed;' title='Zobacz inne artykuły na ten temat...' >iPhone 8 ma być pierwszym smartfonem Apple'a, który dostanie ekran OLED z fabryk Samsung Display. Właśnie ten element może być jednym z powodów trudnej dostępności telefonu w dniu premiery. Nowe plotki sugerują, że w momencie premiery na rynek trafi tylko około 3-4 mln sztuk iPhone'ów 8. Dopiero z czasem zamówienia mają iść w większych liczbach.

Siri iOS 11 Apple iPhone 8Wyświetl pełny artykuł

Apple uruchamia sprzedaż odnowionych ołówków Apple Pencil

wczoraj, 14:43

http://www.tablety.pl/tag/apple-pencil/' target='_blank' style='color: inherit !important; text-decoration: none; border-bottom:1px dashed;' title='Zobacz inne artykuły na ten temat...' >Apple Pencil można teraz zakupić po okazjonalnej cenie. Jest to jednak produkt odnowiony. Innymi słowy – zepsuty Apple Pencil zostaje naprawiony przez speców giganta z Cupertino, następnie ponownie wprowadzony do sprzedaży. Oczywiście, firma zapewnia gwarancję na urządzenie. Taki rysik jest też tańszy.Sprzęty się psują, to naturalne. http://www.tablety.pl/tag/apple/' target='_blank' style='color: inherit !important; text-decoration: none; border-bottom:1px dashed;' title='Zobacz inne artykuły na ten temat...' >Apple jednak postanowił nieco zaradzić temu, by takie urządzenia wykorzystać ponownie. Wystarczy odrobina szlifowania i znów są doskonale przystosowane do działania. Przykładem może być Apple Pencil.
Wyświetl pełny artykuł

Huawei pozytywnie zaskakuje ceną smartfona Honor 9 w Europie (aktualiz

wczoraj, 11:30

Huawei zaprezentowało smartfona Honor 9 na terenie Chin pod koniec zeszłego miesiąca. Tam już telefon jest dostępny, ale niedługo trafi także do Europy. Do Polski najpewniej też. Poznaliśmy właśnie cenę Honora 9 za naszą zachodnią granicą i trzeba przyznać, że ta nie jest wygórowana i została ustalona przez Huawei na całkiem rozsądnym poziomie.

honor-9-560x266.jpg
Wyświetl pełny artykuł

Essential Phone ojca Androida gości na stronie FCC

wczoraj, 10:40

Essential Phone ojca Androida zaprezentowany pod koniec maja już na dniach trafi do sprzedaży, a tymczasem urządzenie pojawiło się na stronie FCC. Certyfikaty przyznane przez organizację otwierają możliwość wprowadzenia telefonu na rynek. Niestety, samo FCC nie ujawnia nam nic nowego, czego byśmy jeszcze nie wiedzieli o Essential Phone.

essential-phone-android-560x319.jpg


Wyświetl pełny artykuł