Skocz do zawartości


tablety.pl

barblask

Rejestracja: 22 lis 2004
Poza forum Ostatnio: 02 08 2011 08:02
****-

#451380 zmiana stylu na vBulletin - problem

Napisane przez barblask w 27 12 2007 - 16:24

Proponuje najpierw pomyśleć, potem poszukać. Szukanie polecam zacząć od tego adresu http://www.google.pl...=vBulletin skin. Potem pomyśleć jak zmienić skina (podpowiem, że edytujemy plik css), Zerknij w źródle strony który element chcesz zmienić, a potem go zmień w css.

W google naprawdę dużo ciekawych rzeczy piszą o takich rzeczach.


#320279 Własne forum na Neostradzie

Napisane przez barblask w 01 07 2006 - 15:32

www.no-ip.org

luknij te strone, zainstaluj programik z niej.

no to teraz pozostaje zapodac apache, albo inny soft ktory zmieni twojego kompa w serwer i trala la la la mozesz zadowolony przy pifku sobie mruczec pod nosem
:( :( :(


#236133 IPB - Gdzie można znaleść skiny?

Napisane przez barblask w 01 12 2005 - 19:23

eh....
Google prawde powie


#203986 Jak wstawić obrazki na forum

Napisane przez barblask w 04 09 2005 - 00:08

1) Wstawianie URLi obrazków z innych stron

Zakładam, że już piszesz posta i chcesz wstawić do niego jakiś obrazek. No ale jak to zrobić - pytasz się siebie i jakoś nie potrafisz dojśćc do tego. W pomagaczu 'pisania postów' czyli tu (zielona ramka), IMG to wstawianie grafiki (czerwona ramka):

Dołączona grafika

Po naciśnięciu tego przycisku zostaniesz poproszony o podanie adresu obrazka:

Dołączona grafika

Wpisujesz adres obrazka w internecie. Jesli znalazłeś\aś go na jakiejś stronce to kliknij go prawym przyciskiem myszy, wybierz kopiuj adres obrazka (albo jakos tak :D ), wklej w to właśnie okienko i trzaśnij w OK. Teraz pisz dalej co masz jeszcze do napisania (lub nie :D ).


2) Wstawianie obrazków z Twojego komputera

Jeśli obrazek masz na dysku, a chcesz go wstawić na forum to musisz najpierw go wgrać na jakiś serwer.

Proponuję najpopularniejszy na naszym forum serwer do grafiki http://reg.imageshack.us (nie trzeba się logować). Wejdź na stronę, nastepnie kliknij Przegladaj (czerwona ramka) i wybierz obrazek z dysku, albo wpisz scieżkę do obrazka na twardzielu (zielona ramka), a na koniec walnij myszą w host it (żółta ramka). I tak to wyglada :D

Dołączona grafika

I, i, i, i teraz :D
I teraz zalezy czy chcesz wstawić miniaturkę czy cały obrazek. Jeśli wstawiana przez ciebie grafika będzie dość spora wstaw miniaturkę po kliknięciu której pokaże się cały obrazek. Wygląda to tak:

Dołączona grafika

Jesli obrazek nie jest duży a chcesz go wstawić bezpośrednio jako cały do swojego topiku to wklej zawartość Direct link to image (czerwona ramka) przy pomocy 'pomagacza pisania postów' (patrz początek tego posta). Jesli wolisz miniaturkę wklej zawartość Thumbnail for forums (1) (zielona ramka):

Dołączona grafikaI oto cała filozofia.


:D :D :D